Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #97  
Παλιά 06-05-11, 13:01
Το avatar του χρήστη harris samos
harris samos Ο χρήστης harris samos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-12-2008
Περιοχή: Σαμος
Μηνύματα: 4.507
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην harris samos
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από fishme1 Εμφάνιση μηνυμάτων
Χαρη σου ειπα τι να εκανες για να μην σε δαγκωνε , δεν θες να κατλαβεις δεν σου φταιω εγω

Τωρα δηλαδη τι μας λες οτι πηρες το στυλιαρι και ακουμπησες τον σκυλο ; ή οτι κολλησες την μουρη σου στην μουρη του για να τον φιλησεις και απλωσες τα χερια σου για να τον χαιδεψεις και οχι οτι κολλησες την μουρη σου για να τρομαξεις τον σκυλο σου και απλωσες τα χερια σου για να δειρεις τον σκυλο οπως ελεγες ; με το στιλιαρη θα σου πω τη εκανα του κοπανισα μια τοσο δυνατη που κοντεπσα να του σπασω το κεφαλι του στη μεση (γιατι πηγε να με φαει ) σε καλυψα ? εσυ τι θα εκανες απαντα τι θα εκανες ?

εγω βλεπω οτι δεν ξερεις τα ενστικτα ενος σκυλου , δεν ξερεις να τον προσεγγισεις , δεν ξερεις να δεις αν ενας σκυλος αντιδρα φοβικα και δεν ξερεις να ξεχωρισεις την αμυνα απο την επιθεση , δεν εχεις δει αλλη δουλεια εκτος απο την δικη σου αλλα ξερεις να λες για την δουλεια των αλλων επειδη συνολικα τα σκυλια σου ζυγιζαν περισσοτερο

Ο νοων νοειτω
εσυ πολλα ξερεις αλλα με 2 σκυλια εμπειρια καλυτερα μη μιλας να ειχες κανενα βαρβατο εκπεδευμενο ναι να σκυψω το κεφαλι και να πω ο σκυλιος φυσαει
ο σκυλος σου ειναι 7 μηνων και δε ξερει το αστο ρε φιλε τη μας λες
αυτο ειναι σκυλι εργασιας ?
τι εργασια κανει ακριβος ?
δεν εχεις δει σκυλια εργασιας να δουλευουν κανονικα οχι να κανουν παραστση να δαγκωνουν το μπαρμπα με τη στολη και να πηδανε το φραχτη αυτα ειναι για αυτους που θελουνε να λενε οτι εχουν
εχεις δει σκυλο να κουβαλαει τσιμεντολιθους τουβλα ξυλα απο φιλοτιμο και ασ εχει φαει και της μπατσες του
εχεις δει σκυλο να πηγενει προβατα στο βουνο και να τα γυρναει το σουρουπο μονος του
αυτα ειναι σκυλια εργασιας και μεγαλοσα μεσα σε αυτα τι να μου πειτε τωρα (ασε που τα αγαπατε ποιο πολυ απο μενα )
__________________
Ένας βλάκας που περπατάει, αξίζει πιο πολύ από δέκα διανοούμενους που κάθονται...
 
Page generated in 0,01913 seconds with 11 queries