Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #54  
Παλιά 16-08-04, 04:56
Το avatar του χρήστη ahar
ahar Ο χρήστης ahar δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 24-04-2003
Περιοχή: Αθήνα Ν.Σμυρνη
Μηνύματα: 595
Προεπιλογή

Αντε να μην πώ πως το κανατε και αυτο το θεμα....

1ον Βασιλη... σου επεναλαμβανω απλα ότι σου έγραψα και στο αλλο thread περι μασημενης τροφης.

2ον Abdul . Ο Μανος έχει δικιο.... ο Νικος μιλάει και τον ακουμε σε ότι έχει να πει (όχι βεβαια οτι τα υιοθετούμε κιολας παντα ) γιατι ακριβως έχουμε δει τα αποτελεσματα της δουλειας του, όπως ακριβως και άλλων χομπιστων αλλα και επαγγελματιών του χώρου. Εαν πχ ο Αποστολος (ναι απο το γνωστο μαγαζι) μου έδεινε την αδεια του θα σας ανεβαζα φωτο απο ενυδρειο 3 τόνων που φυσάνε. Και φυσικα ότι μου πει ξερω ότι δεν εινια λογια του αέρα αλλα ελεγμενο (τουλαχιστον όσο μπορει να το ελεγξει και έχει την δυνατότητα). Και φυσικα θα το ελεγξω και εγω (παντα και σε όλους και όλες τις πληροφορίες)

Θα παρακαλουσα να μην μετατρεπουμε την καθε συζήτηση και αντιλογια... Εαν καποιος έχει να πει κατι σε καποιον αλλον τότε να του το στέιλει με pm. Ναι Adbul στην συγκεκριμενη περιπτώση έσυ έχεις το λάθος μια και υπάρχει μεθοδος για πιο πρωσοπικη συζήτηση και την απερριψες εντελως. Εξου και το κλειδώμα του τοπικ , εξου και τα δικα μου νευρα και η μουρμουρα για κοκκινα λαμπακια.
Και σε τελικη αναλυση εαν ο Βασιλής και ο εκάστοτε Βασιλής νιώσει θιγμενος απ την συμπεριφορα καποιου αλλου μελους απεναντι του και μου το αναφέρει (όπως και έχουν κανει καποιοι ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΠΡΩΣΟΠΙΚΟ ΜΥΝΗΜΑ!!!) πιστεψε με ότι ξερω πολυ καλα την δουλεια μου και η οποιαδηποτε παρεξηγηση λυνεται αμεσως και σε προσωπικο επιπεδο (τηλεφωνο ,συναντηση κλπ) . Κανενας έδω μεσα δεν χρειαζεται υπηρεσείες δικηγόρου απο καποιο άλλο μελος είτε είναι νεος στο φορουμ ή παλιος!

Εαν νομιζείς ότι έχεις είτε έσυ είτε καποιος άλλος αντιρήσεις επ' αυτού τότε πολυ ευχαρίστως και εγω και ο Τόλης να τις διαβασουμε αλλα ΠΑΝΤΑ σε πρωσοπικο μυνημα και παντα με πληρη εχεμυθεια φυσικα (αυτο ήταν αχρειαστο αλλα για τον φόβο των Ιουδαίων).


Αλέξανδρος
__________________
Το τσιράκι
 
Page generated in 0,01508 seconds with 11 queries