Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #46  
Παλιά 13-08-04, 22:18
sps4ever(niktso) Ο χρήστης sps4ever(niktso) δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-02-2003
Περιοχή: ΒΥΡΩΝΑΣ
Μηνύματα: 652
Προεπιλογή Re: ...

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Vasilis
στο μελλον θα γινει ωραιος ομως γιατι εχει χρωματα.
παντως που εκαναν κ 80 ε εκπτωση.
Αλλο το αν θα γίνει ωραίο. Τελικά μπορούμε να μάθουμε πόσο πήγε το κιλό; 28 ή 20 ή ...
Κύττα προσπαθούμε να σου εξηγήσουμε κάποια πράγματα. Προσπαθούμε να σε βοηθήσουμε. Για να γίνει όμως αυτό πρέπει :
1) Να δέχεσαι ότι μπορεί να έχεις κάνει λάθος
2) Να δίνεις έμφαση και προσοχή στα όσα διαβάζεις
3) Να ξέρουμε τι γίνεται. Γίνεται μία ολόκληρη συζήτηση αν ο βράχος που πήρες άξιζε τα λεφτά του και έρχεσαι τώρα και λες ότι πλήρωσα 80 € λιγότερο. Πιστεύεις ότι δεν έχουμε καλύτερα πράγματα να κάνουμε από το να προσπαθούμε να σε βοθήσουμε; Σου λένε κάποια πράγματα. Έχεις κάνει τίποτα; Μπήκες σε κάποιο site που πουλάει ζωντανό βράχο να δεις τιμες και ποιότητα; Το μόνο εύκολο για να δεις τι γίνεται.
Όλοι ΟΛΟΙ ΟΛΟΙ έχουμε κάνει λάθη. Προχωράμε γιατί τα ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ. Κάνε την αυτοκριτική σου και δες που βρίσκεσαι. Για να μην σε τρελαίνω λοιπόν εγώ ΔΕΝ συνιστώ να βάλεις sump.Αυτή είναι η άποψή μου και φυσικά ως άποψη ΔΕΝ τεκμηριώνεται.
Δεν είσαι σε θέση - εκτιμώ - και φυσικά μπορεί να κάνω λάθος να έχεις ένα επιτυχημένο θαλλασινό ή reef. Και ξέρεις γιατί; Γιατί είσαι ανυπόμονος.
Έχεις μπει στο κόπο να παραγγείλεις ένα βιβλίο;
Φιλικότατα
Νίκος
Υ.Γ. Αν θέλεις να μου τα ψάλεις μπορείς να συνεχίσεις σε αυτό. Αν όμως βλέπεις ότι κάπου ΜΠΟΡΕΙ να έχω δίκιο και δεν θέλω να σε προσβάλω σε παρακαλώ άνοιξε ένα καινούργιο topic. Είναι κρίμα να κανιβαλίζουμε τις προσπάθειες άλλων.
 
Page generated in 0,01403 seconds with 11 queries