Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #25  
Παλιά 22-04-11, 05:20
Το avatar του χρήστη zapatas
zapatas Ο χρήστης zapatas δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 30-07-2010
Περιοχή: πειραιας
Μηνύματα: 662
Send a message via Skype™ to zapatas
Προεπιλογή

να πω και εγω κατι, αν και δεν ειμαι δισκας και δεν νομιζω ποτε να γινω(αλλα ποτε μην λες ποτε)
γινεται συνεχεια ντορος με τους δισκους, και οι δισκοι αυτο και οι δισκοι το αλλο,λες και δεν υπαρχουν αλλα ψαρια να γινε ντορος, αλλα δεν θελω να σχολιασω αυτο...παμε λοιπον παρακατω
ολοι εδω μεσα ειμαστε ΧΟΜΠΙΣΤΕΣ, σωστα??
οριστε λοιπον τι σημαινει αυτη η λεξη: http://www.komvos.edu.gr/dictonlinep...&target_dict=1

αυτο λοιπον το αντιλαμβανεται ο καθενας οπως θελει.. δλδ ο κθενας τον ελευθερο του χρονο μπορει να τον κανει οτι εκεινος καταλαβαινει και θελει.
για αλλον, αυτο που μετραει ειναι να διατηρει τα ψαρια του τελεια μεσα στο σπιτι του στις καλυτερες συνθηκες και μπραβο του, απο την αλλη μερια ομως υπαρχει ενα κομματι που λεγεται "διαγωνισμος"
ε, δεν μπορει να πει κανεις λοιπον οτι αυτο ειναι λαθος, η οτι δεν πρεπει να γινεται, η τι νοημα εχει, η οτι ταλαιπωρουνται τα ψαρια και, και, και.... ειναι μερος του χομπι... πως χαιρομαστε δλδ με ελληνικες συμμετοχες στους διαγωνισμους για τα ενυδρεια? ετσι θα επρεπε να χαρουμε αν καποιος ειχε εναν "τελειο" δισκο και βραβευτει, η μια γαριδα με τρελο γκρειντ, η εναν τελειο χαλφ μουν κοκ.............. παει λεγοντας.
γενικα, η επιβραβευση οταν κανεις κατι και το κανεις καλα ειναι τελεια.
τωρα θα μου πεις οτι μπαινει το "εγω" μεσα... δεν διαφωνω ομως, ειναι μερος του χομπυ... πολλες πολλες ισως χρειαστει να το επιβραβευουμε ωστε να συνεχιζουμε!
μακαρι να μπορεσω και εγω καποια στιγμη και να φτιαξω αυτο που εχω μεσα στο κεφαλι μου και να μπορεσω να κατεβασω σε διαγωνσιμους ψαρια μου.... ειναι η τρελα μας γιωργο..
και ειναι αυτο που ειπα πιο πανω, ο καθενας αντιλαμβανεται διαφορετικα την λεξη "χομπι"...
αυτα απο εμενα συγνωμη αν σασ κουρασα, αλλα δεν με παιρνει ο υπνος
-------------------------
__________________
Το ακούω και το ξεχνώ. Το βλέπω και το θυμάμαι. Το κάνω και το καταλαβαίνω.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη zapatas : 22-04-11 στις 05:20 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02101 seconds with 11 queries