Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 22-04-11, 02:35
Το avatar του χρήστη Γιώργος Κ
Γιώργος Κ Ο χρήστης Γιώργος Κ δεν είναι συνδεδεμένος
Δισκοπαθής
 
Εγγραφή: 06-02-2008
Περιοχή: Κολωνός
Μηνύματα: 9.444
Send a message via Skype™ to Γιώργος Κ
Προεπιλογή

Το κινητρο σου μονο δεν μου ειπες και ΔΕΝ προκειται να μου πεις απο οτι φαινεται!

Παράθεση:
ασχολουμε με εκτροφης ψάρια γεννετικά βελτιωμένα, μεγαλωμένα για διαγωνισμους και για μένα περνούν πολύ πιο ομορφα απο οποιονδήποτε βιοτοπο ή βιοτοπικο φτιαγμενο ενυδρείο.....
Αληθεια το πιστευεις οτι οι γεννετικα βελτιωμενοι δισκοι ειναι βελτιωμενοι και να ζουν σε ενα μικρο ενυδρειο και να ειναι περα δωθε σε ενα βαλιτσακι στο μεγαλυτερο διαστημα της ζωης τους?
Αξιζει ολη αυτη τη ζωη ενα ψαρι? Ποσο μαλλον ενας δισκος? Η εξελιξη του χομπι ειναι αυτη? Η υπαρχει αλλος δρομος?
(τι να κανω οι ερωτησεις ερχονται η μια μετα απο την αλλη!!)

Παράθεση:
αυτο το ποστ με αυτα τα ερωτήματα και με αυτη την μορφη που εχει παρει μαλλον παραπληροφόρηση δινει παρα οτιδηποτε αλλο...
Αν το να εκθεσει καποιος τις ανυσηχιες του ειναι παραπληροφορηση τοτε ... το σβηνω κατευθειαν το θεμα!!
Δε ξερω τι τακτικη ακολουθουσες σαν συντονιστης αλλα εγω τουλαχιστον δεν προσπαθω ουτε να επιβαλλω ουτε να κανω πλυση εγκεφαλου στα μελη! Ουτε ενα φορουμ θα πρεπει να το κανει αυτο! Καταθετονται ολες οι ερωτησεις - απαντησεις και ο καθενας βγαζει τα συμπερασματα του. Προσωπικα δεν εχω καταληξει σε καποιο ... απλα προσπαθω να μαθω!

Και παλι εχουμε ενα "θεμα" με το κινητρο ... το δικο μου ειναι η γνωση και οχι η δαιμονοποιηση και η θεοποιηση απο την αλλη!

Παράθεση:
Δεν υπάρχει καμια επιθετικότητα προς τον Γιώργο (επίσης ειναι moderator και μεγάλο παιδι) απλά γινεται συνέχεια λογος για το ιδιο πράγμα και εχει γινει και στο παρελθον (σε αλλο χωρο) με παρομοια λογια και θεωρώ μιας και ειναι πολυσηζητημενο οτι η επανάληψη η ξαναεπαναληψη και η ξαναεπαναληψη δημιουργεί λάθος εντυπώσεις οποτε καλό ειναι να υπαρξει και ο αντιλογος και μαλιστα ευγενικα ζητησα συγμωμη αν το υφος μου ειναι καπως......
σε αυτο το φορουμ δεν εχει ξανασυζητηθει αν θυμαμαι καλα ... Τα ερωτηματικα μου παραμενουν απο τοτε που αναφερεσαι ... και μεγαλωνουν καθως βλεπω πως λειτουργουν ολα αυτα τα πρωταθληματα!!
__________________

Gab at Facebook:
https://www.facebook.com/GreekAquaristsBoards/
https://www.facebook.com/groups/GreekAquaristsBoards/
Knowledge is having the right answer
Intelligence is asking the right question
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01987 seconds with 10 queries