Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #24  
Παλιά 15-03-11, 01:51
Το avatar του χρήστη ntak
ntak Ο χρήστης ntak δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 20-01-2010
Περιοχή: Κρητη
Μηνύματα: 97
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
Καποιο λαθος παντως εγινε στην κατασκευη ή στην επιλογη ξυλου.
Δεν πεφτουν ετσι οι ξυλινες βασεις.

Κοιλοδοκο δεν θα βρεις ετοιμες.
Μονο παραγγελια.
Μη ξεχασεις κατω απο το ενυδρειο να βαλεις φελιζολ να μη σου ανοιξει ο πατος.
Βρες ενα σιδερα να σου φτιαξει μια με κοιλοδοκο οπως του φιλου πιο πανω και ντυσε τη με ξυλο της επιλογης του.
Θα ειναι αθανατη.
θα'λεγα να μελετησεις τη βαση ετσι ωστε να χωραει και σαμπ.
Θα το σκεφτεις σοβαρα στο μελλον
-------------------------
δες και αυτο
http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=50395

Ακριβως μου ειπε κ ενα παιδι στη γειτονια οτι πρεπει να παραγγειλω εμμ κι επισης ο φιλος μ πηρε τηλεφωνο (εγω δεν μπορω γιατι ειμαι κωφος) κ ρωτησε σε εναν αλλον ξυλουργο κ θελει 450 ευρω κ μου φανετε παρα πολυ ακριβα κι δεν συμφερει.. Επισης το απογευμα με τον φιλο μου πηγαε σε μια εταιρια που πουλα μονο ξυλα γιατι σκεφτηκαμε να το δοκιμασουμε παλι να φτιαξουμε μονοι μας τη βαση αλλα ο πωλητης μας επιαζε κοροιδο ( μας ελεγε αυτο το ξυλο ειναι το καλυτερο μπλα μπλα μπλα ) κι θα ηθελα να ρωτησω εδω στο φορουμ κ ειμαι σιγουρος πως καποιος απο σας ειχε φτιαξει τη βαση για να κρατα το ενυδρειο με 500 λιτρα θα ηθελα να μου πει τι ξυλα ειναι κι ποσο χοντρο ειναι κ.τ.λ
Αφορα για τον σιδερα το θεμα μ οτι εδω στη γειτονια εκλεισε η επειχηρηση του κι πρεπει να παω στη αλλη πολη που εχει σιδερο να ρωτησω. γι αυτο θα κανω υπομονη μεχρι να μου πει καποιος που ειχε ασχοληθει με τη βαση ξυλου...
Οσο για το φελιζον το ξερω φυσικα θα το βαλω απο κατω....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01531 seconds with 11 queries