Θέμα: νεος
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 04-03-11, 20:09
Το avatar του χρήστη eimaste aR21rwstoi
eimaste aR21rwstoi Ο χρήστης eimaste aR21rwstoi δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 11-11-2010
Περιοχή: ΧΙΟΣ
Μηνύματα: 1.584
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Δημήτρης89 Εμφάνιση μηνυμάτων
μπα,δεν το βλεπω για το δωματιο....

αρχικα,για το θεμα ''χαλαρωσης'' το σκεφτηκα αλλα το θεμα ειναι οτι αν το βαλω στο δωματιο θα το εχω πλατη οταν καθομαι στο γραφειο οποτε....(βασικα ειναι καπως μικρο το δωματιο μου κ δεν θελω να το στριμωξω κι'αλλο)

επεισης αυτο που λεω για τον θορυβο το εννοω....
αεραντλια δεν θα βαλω......τι αλλο προκαλλει θορυβο? μονο το φιλτρο.....κ αν ναι ειναι απολυτα σιγουρο οτι δεν θα ακουγεται καθολου.....?????

δεν με παιρνει να το στησω κ μετα να αρχισει να μου δημιουργει προβληματα....

ο φωτισμος ειναι ενα προβλημα ακομα.......βασικα δεν εχω καταλαβει ποση ωρα πρεπει να ειναι αναμενες οι λαμπες,αλλα, παλι την ωρα του υπνου δεν παιζει να ειναι αναμενες........κ οταν λεω ωρα υπνου εννοω πανω κατω 8-9 ωρες το βραδυ


τωρα για το βαρος δεν ξερω πως να υπολογισω αν θα αντεξει........ειτε ειναι στο δωματιο ειτε οχι.......
πως θα υπολογισω πανω-κατω το βαρος του???? αν ειναι πχ 150 lt???

το ξερω οτι στην κουζινα θα ενοχλει....
αλλη μια πιθανη σκεψη ειναι στο μπαρακι , αλλα εκει μικραινει το μεγεθος (από 212lt στην κουζινα μειωνεται στα 114lt στο μπαρακι)
βεβαια στο μπαρακι νομιζω οτι χανει πολυ στο πλατος του....θα ειναι δηλαδη μηκος-πλατος-υψος : 95*24*50.....
η διασταση 24cm μου φαινεται μικρη σε σχεση με τις αλλες....ή οχι????


ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας!!!
τα περισοτερα φιλτρα δεν κανουν θορυβο...τον φωτισμο τον φτιαχνεις εσυ τις ωρες που μπορεις...το 24 πλατος ειναι μικρο για αυτα τα λιτρα...
κι εσυ βρε φιλε δεν γινεται να τα εχεις ολα..το χομπυ εχει και τα καλα και τα κατα...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01505 seconds with 10 queries