Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #21  
Παλιά 15-06-04, 14:48
sps4ever(niktso) Ο χρήστης sps4ever(niktso) δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-02-2003
Περιοχή: ΒΥΡΩΝΑΣ
Μηνύματα: 652
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Filippos
που πιστεύω ότι είναι άδικη (πόσο μάλλον από εσένα που είσαι και co-administrator). Εάν θέλετε να αποχωρήσω από το Board επειδή τσακώθηκα με κάποιον, απλά
Να βάλουμε λοιπόν κάποια πράγματα σε τάξη. Το τσακώνομαι με το προσβάλω δημόσια έχει διαφορά. Επίσης η ευγένια και η αντίληψη ότι όλοι είμαστε ίσοι απαιτεί να ισχύει η ίδια αντιμετώπιση σε όλους. Μου ζήτησες σε pm να μην ασχολούμαι μαζί σου αλλά εσύ θεώρησες ότι έχεις κάθε δικαίωμα να ασχολείσαι μαζί μου και να μου απευθύνεις και το λόγο. Από πού πήρες το δικαίωμα αυτό; Σου έγινε σαφές με pm ότι με έχεις προσβάλει αλλά εσύ φυσικά θεωρείς ότι τα αισθήματά μου δεν σημαίνουν τίποτα και μπορείς να μου απευθύνεις το λόγο. Γιατί; Με θεωρείς κατώτερό σου;
Απείχα από το board μη θέλωντας να έρθω σε νέα αντιπαράθεση μαζί σου όμως φυσικά εσύ ήθελες να προξενήσεις αντιπαράθεση. Κουράστηκα να σε βλέπω συνέχεια μπροστά μου. Μπαίνω σε ένα topic που δεν έχεις καμία εμπειρία και σε βλέπω συνέχεια να μιλάς. Αν θέλεις να πεις κάτι άνοιξε δικό σου και δεν πρόκειται να μπω ποτέ. Όσο όμως ρωτάει κάτι κάποιος άλλος εσύ δεν έχεις κάτι να προσφέρεις οπότε αν θες να ρωτήσεις κάτι κάνε το με Pm όπως ζήτησε ο administrator. Κάτι που οι περισσότεροι το σεβόμαστε.

Νίκος
 
Page generated in 0,01787 seconds with 10 queries