Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 21-02-11, 15:51
QS-Plan Ο χρήστης QS-Plan δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 08-07-2010
Περιοχή: Τριανδρία (home) - Συκιές (work)
Μηνύματα: 807
Προεπιλογή

ρε φίλε μου... από χθες μας έχεις ψοφήσει... έχεις ανοίξει τόσα θρεντς, έχεις γράψει τόσα ποστς, σου λένε τα παιδιά 5-10 πράγματα να κάνεις, κάνεις τα δικά σου, μας καντηλιάζεις ότι δεν σε βοηθάμε, ξανανοίγεις καινούργιο θρεντ και άλλα πόσα ποστς...

σε ένα από τα πολλά ομοειδή ποστς σου, σου έγραψε ο Σωτήρης...


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Sotiris7 Εμφάνιση μηνυμάτων
ρε φίλε να βοηθήσουμε, αλλά μιλάμε για ένα ενυδρείο που το πιθανότερα είναι άστρωτο, τίγκα στα ψάρια, και που προφανώς έχει αρχίσει και σου βγάζει προβλήματα ακριβώς γι αυτούς τους λόγους..........

Για μένα, από αυτά που διαβάζω και στα δύο θέματά σου, θα πήγαινα πίσω ΟΛΑ τα ψαράκια που έχουν επιζήσει, θα άρχιζα σωστά από την αρχή να στρώσω το ενυδρείο μου, και ταυτόχρονα με την αναμονή για το στρώσιμο, θα διάλεγα και τι ψαράκια θα μπορούσα να έχω μέσα που να μπορούν να περνάνε καλά.

Μετά, θα έκανα τις επιλογές μου, και θα έστηνα όμορφα το ενυδρείο μου.

Έτσι όπως το έεις εσύ το ενυδρείο, από που να το πρωτοπιάσει κανείς για να βοηθήσει;;;;;
σε γενικές γραμμές μόνο πιγκουίνους και νυχτερίδες δεν έβαλες... αργά η γρήγορα θα γινόταν αυτό...

κάνε αυτο που σου είπαν ο Σωτήρης και τα άλλα παιδιά και στο τέλος ΘΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΕΝΑ ΟΜΟΡΦΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ !!!

τι άλλο θέλεις? να έρθει κάποιος από εκεί να σου το στήσει?
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01511 seconds with 11 queries