Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #2  
Παλιά 20-05-04, 01:55
Το avatar του χρήστη ahar
ahar Ο χρήστης ahar δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 24-04-2003
Περιοχή: Αθήνα Ν.Σμυρνη
Μηνύματα: 595
Προεπιλογή

ηταν να μην παρει μυρωδια οτι τα άλλα τρωγωνται....
τώρα πια........


Μονο αλλο οσκαρ ιδιου μεγεθους...
και μεγαλο ενυδρειο...


και οχι δεν πιστευω στο ταίσμα με ζωντανα...
Ας μαθει στα γκρανουλατ!!

Σε αντιστοιχη περιπτωση που ειχα μια ετοιμογενη γκαπινα σε γενηστρα μεσα στο ενυδρειο με εναν Αριους μεχρι να της φτιαξω το δικο της που της έκανα αλλαγη , ο παπ#$@ρας ο κλαριους βυθισε την γενηστρα και έν ριπη οθφαλμου καταπιε την γκαπινα μου....

(μιλαμε για ψαρι 25 εκ...)
το επομενο πραγμα που καταλαβε ήταν το χερι μου που τον κυνηγουσε γυρω γυρω μεχρι που ξερασε... με την ευγενικη συνδρομη μου (μαλαξεις στο στομαχι) την γκαπινα μαζι με 15 νεογνα... Η βλαμμενη απο το αγχος της γενησε μεσα στον οισοφαγο του.. Η ολη υποθεση κρατησε λιγοτερο απο λεπτο... οποτε ολοι βγηκαν καλα....

Ναι φυση αλλα !!
Να φοβαστε τα γκαπακια (ειδικα οιταν είναι το βασικο Φ3 θυλικο σε γραμμη αναπαραγωγης) με χοντρα αφεντικα
Ο επομενος κλαριους που θα δω θα παει γκριλ!


Αλέξανδρος


Υ.Γ. Επιδει ξερω ότι δεν θα με πιστεψετε μπορειτε να δειτε τους απογόνους της εν λογω κυριας στο περιοδικο του συλλόγου στην σελιδα 14. μην ρώτησετε Φ. μετα την 10η σταματησα να μετραω....

Υ.Γ. 2 και για να μην παρεξηγηθω ... ο εν λογω παπ#$@$@ρας εξακολουθει μετα απο 8 χρόνια να ζεί σε μεγααααλλλοοο! ενυδρειο γνωστου. Ο Οποιος (γκκκρρρρ ) αρεσκεται να του δίνει γκαπακια!!!!!!!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01454 seconds with 10 queries