Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #25  
Παλιά 18-05-04, 18:52
Το avatar του χρήστη pani
pani Ο χρήστης pani δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 04-10-2003
Περιοχή: Κύπρος (Λευκωσία)
Μηνύματα: 599
Προεπιλογή

Φίλοι μου αφού άκουσα τις συμβουλές σας έχω μεταφέρει τον ομορφονιό σε ενα ενυδριάκι 5 λίτρων χωρίς θέρμανση φυσικα αφού η θερμοκρασία μας ήδη εδώ άρχισε να ανεβαίνει στα ύψη, μεχρι τον χειμώνα έχει ο Θεός, του έχω βάλει και μιά ανούπια και ενα μικρό ξύλο επίσης χαλίκι και νομίζω ότι ειναι ευχαρηστημένος περισσότερο έτσι μιά και έχει περισσότερο χώρο κατα μήκος να σουλατσάρει. Απο φαγητό έχω σε κύβους αποξηραμένες γαρίδες μου φαίνεται και του έριξα και μιά σταγόνα βιταμίνες νομίζω σήμμερα τσίμπισε το φαγητό του το έφαε αφου πρώτα έπαιξε μαζί του. Αααα έχω δοκιμάσει για λίγο το κόλπο με τον καθρέφτη ε εεεε λοιπόν ο μάγκας νόμιζε ότι έβλεπε καποιο άλλο όμοιο του και τα πτερύγια τα πέταξε σε πλήρη έκταση ήτανε πανέμορφο το θέαμα φυσικά τον αφαιρεσα μετά απο λίγο όμως απόλαυσα την αντίδραση του και μαζί και την ομορφιά του.Ενα ερώτημα στην αλλαγή του νερού να βάζω και αντιχλώριο; παλαβή ερώτηση αλλάααααα αφού ξέρω ότι ετσι πρεπει να γινεται και ετσι κάμνω όμως ήθελα να ειμαι σήγουρη.
ευχαρηστώ όλους για τη βοηθεια σας
__________________
Η πολλή αγάπη ανοίγει πόρτες, γκρεμίζει τοίχους και κτίζει γέφυρες πάνω απο τη θάλασσα.
----------------------------


Το ενυδρείο μου σήμερα
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01418 seconds with 10 queries