Θέμα: Ερώτηση!
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #33  
Παλιά 06-05-04, 17:40
Anonymous Ο χρήστης Anonymous δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 29-11-2002
Μηνύματα: 237
Προεπιλογή

Παιδια , δε προκειτε να προσπαθήσω να σας πείσω οτι ειστε απλα . θύματα του αγλοσαξονικου τύπου εμπορίου του οποίου οτι έρχετε αντιθετα η κάθετα απλα μηδενιζετε , απλά το αναφέρω

Αυτη τη στιγμη κρατάω ενα μάτσο διαφημιστικά περί προιόντων ενυδρίου που ξέρεις τι γίνετε , μονο τα δικό τους είναι το καλέτερο , φαινομενικά όλα αυτα τα διαφ. ειναι δυο βιβλια , natural reef aquariums . j.h. tullock kai the conscientious marine aquarist r.m. fenner .
Discus ....Aν αυτου του τυπου τισ σαχλαμάρες(δε λέω , δινει πληροφοριες αλλα το όλο προτζεκτ των φυλαδιων αυτων είναι εξόφθαλμα ¨εμπορικό¨) μου προτίνεις για να μάθω , τότε μάθε ρε κακομοιρε , οτι το μόνο που προσφέρεις εσυ είναι τα υδρομένα ευρουλάκια σου σε κάπιους πιο ξύπνιους απο σένα
αλήθεια , μου πρότινες κάτι και μου διέφυγε ? γιατι αν ναι , παω πάσο

( Είδατε σημερα στις 14.00 ΕΤ1 ? )

VIVERE PERI COLOZAMENTE λέγανε οι κινέζοι ,

Και για μερικους που αντιλαμβάνοντε μόνο ότι βλέπουν , Το ρίσκο αμοίβετε στην επένδυση (6 λυκειου , δε θέλει πανεπηστιμιο)

Μαγκάκια .... , αράξτε μπροστά απο το τζάμι και αποκοιμηθητε τον ύπνο του δικαίου εγω πάω Λουτράκι τώρα για σαφάρι γιακαμία σωληνςειδης ανεμονη σαν και αυτη που έδειχνε το μεσημέρη και κανα ερημιτη , λες να βάλω αντιηλιακό ???? αντε , όνειρα γλυκά
 
Page generated in 0,01409 seconds with 10 queries