Θέμα: Ερώτηση!
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #22  
Παλιά 05-05-04, 19:31
Anonymous Ο χρήστης Anonymous δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 29-11-2002
Μηνύματα: 237
Προεπιλογή

Καλησπέρα

Φίλε niktso ,δε ξέρω πια είναι η πληροφόρισή σου, αλλά αυτό που ακουω παντου, είναι οτι 24' ειναι ότι πρέπει και λίγο μεγαλυτερα (25-26) οταν θα σβήνουν τα φώτα., στην ελλάδα υπάρχουν είδη που ζουν και στους 30 βαφμους (σαλιάρες κ.α) οι ελληνικοι ερημιτες κρατάνε μέχρι τους 32-34 (όχι μόνιμα βέβαια )

Η διαφωνία μου , είναι πως το 29 , που λες μπορεί να κάνει καλο σε κάποιους οργανισμούς , αλλά αυτό δεν το αναγάγει σε γενικο κανόνα τη στιγμή που στο 30 ,αλλα είδη παραπέουν αν όχι πεθαίνουν .Καθως και οτι θα έπρεπε να σε ενδιαφέρει τι παίζει στο μπαλί η μάλλον καλύτερα τι παίζει στη περιοχή απο την οποία προέρχετε το κάθε είδος που διατηρείς ή που σκοπέυεις να κρατίσεις right ?

Φίλε Discus, απο καινούργιο , έχω φρέσκα , σπιτικά μουστο(υ)κούλουρα , γνωστό πιο ?

lasal, έχεις δει αυτο, με τα inverts(γαρίδες , μύδια , πολυχετες, φούσκες κ.α.)ακομα και κάποια ψάρια που ζούσαν στα 1500-2000μ στο σκοτάδι , δίπλα σε πίδακες θείου (τοξικό οπυ τρέφοντε απο αυτό) στους 80 βαφμους κελσίου ??????????? (μακάρι να το ξαναβάλει η ΕΤ1)
 
Page generated in 0,01681 seconds with 10 queries