Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #20  
Παλιά 28-04-04, 15:26
Το avatar του χρήστη fidel
fidel Ο χρήστης fidel δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 29-09-2003
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 86
Προεπιλογή

Ένα γεγονός που με στεναχωρεί είναι ότι σε αυτό το post γράφουμε άτομα τα οποία εγώ προσωπικά θα είχα εκπλαγεί εαν έλεγαν κάτι διαφορετικό. Επειδή γνωρίζω και τον lasal και τον kostasY68, περίμενα ότι θα έγραφαν ακριβώς αυτά που διαβάζουμε όλοι. Για τους υπόλοιπους, εαν και δεν τους γνωρίζω προσωπικά, έχω καταλάβει το πώς βλέπουνε το hobby αυτό και τί σκέπτονται και πώς ενεργούν.
Η στεναχώρια που αναφέρω παραπάνω έγκειται στο ότι θα ήθελα να γράφανε άτομα που έχουν παρεξηγηθεί στο παρελθόν μέσα στο forum ή άτομα τα οποία βρίσκονται στη φάση: "έχω ένα ενυδρείο με 10 γκάπυ, 30 τέτρα, 5 κόρυς και έξι ραμιρέζι! να βάλω και άλλα και ποιά?".
Xωρίς να θέλω να παρεξηγηθώ ή να υποννοώ ότι εγώ ξεκίνησα έχοντας άλλες ανησυχίες, ειλικρινά θα ήθελα να ακούσω τί σκέπτονται εντελώς αρχάριοι χομπίστες και όχι σχετικά αρχάριοι όπως είμαστε εμείς. Lasal τί να περιμένω από εσένα που τρέχεις για PMDD και μετράς εαν θα βάλεις 12,68gr ΝΟ3 ή 12,72gr NO3? kostasY68 τί να περιμένω από εσένα που μέσα σε ελάχιστο διάστημα γράφεις post που δυσκολεύομαι να παρακολουθήσω και φωνάζεις για την τεράστια διαφορά του ψόφησε, τέζαρε, τίναξε, κακάρωσε από το πέθανε και ακόμα χειρότερα από το έχασα (αν και έχει και μία δόση εγωισμού).
Αυτά.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01358 seconds with 11 queries