Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #29  
Παλιά 10-01-11, 17:25
Το avatar του χρήστη Sotiris7
Sotiris7 Ο χρήστης Sotiris7 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 04-05-2008
Περιοχή: Αθήνα και πάλι......
Μηνύματα: 867
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bokostas Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν επιμένω στην πρότασή μου, γιατί όποιος είναι έτοιμος να δώσει 300 ευρώ για φίλτρο, σίγουρα δεν κοιτάει προς Κίνα μεριά.

Αλλά για δες το και λίγο πιο σοβαρά, 90 ευρώ έχει, τι είχες τι έχασες αν το δοκίμαζες. Κι αν βγει τεφαρίκι ?? Σε χαλάει να γλυτώσεις 210??

Πέρα από πλάκα, εγώ θα δοκίμαζα τον Κινέζο, αν δεν σου κάνει τον πουλάς κανα 60άρι κι έχασες 30 ευρώ, αν όμως βγει καλός??
Κώστα μου δεν είναι θέμα του αν κοιτάω προς Κίνα μεριά ή όχι. Αν ο Κινέζος είναι μια χαρά, γιατί να μη τον κοιτάξω.......

Απλώς στο μυαλό μου, είναι περισσότερο θέμα ποιοτικής φίλτρανσης ώστε το ενυδρείο να είναι μια χαρά για τα ψαράκια μου, παρά κόστους του φίλτρου. Αν λοιπόν ο Κινέζος έχει καλής ποιότητας φίλτρα, γιατί να μην τον δοκιμάσει κανείς. Το λέω απλώς γιατί υπάρχει και το άλλο γνωμικό, που λέει πως "ότι πληρώνεις - παίρνεις"......

Μπορείς να του βάλεις ότι υλικά θέλεις, ή έχει συγκεκριμένα υλικά;;; Σε τι διαφέρει ο Κινέζος από τα άλλα φίλτρα για τα οποία συζητάμε;;;

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
Το 2080 το ειδα σε προσφορα στον Υδατινο με 299Ε μαζι ομως με τα μαμισια υλικα (substrat pro). Αυτα κοστιζουν κανενα 80αρι αν τα αγοραζες μονα τους.
http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=47013

ΥΓ ελπιζω μονο να μη προοριζεις το ενυδρειο για υπνοδωματιο. Σαν εργοστασιο θα ακουγεται τη νυχτα με τοσο εξοπλισμο
Το ενυδρείο βρίσκεται στο σαλόνι, αλλά ρε συ από ότι έχω διαβάσει, το 2080 είναι σχετικά αθόρυβο..........
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01484 seconds with 11 queries