Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #18  
Παλιά 17-04-04, 01:36
stefanos.f Ο χρήστης stefanos.f δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-12-2002
Περιοχή: Κορυδαλλος
Μηνύματα: 507
Προεπιλογή

Ευχαριστω για την παρεμβαση σου Γιωργο, δεν ξερω πως το παρεβλεψα , ο inser οντως πρεπει να κανει οσο πιο γρηγορα μπορει μια καλη αλλαγη νερου Ευχαριστω τους υπολοιπους που συμφωνουν μαζι μου με την σειρα μου και εγω συμφωνω με αυτα που προσθεσε ο αγαπητος φιλος Θοδωρης (κατα board Γαυρος) Φιλε inser οτι γραφω δεν το γραφω για να κανω επιδειξη γνωσεων, αλλα απλα για να προλαβω πιθανα λαθη τα οποια εκανα εγω στο παρελθον... εντελως φιλικα Δεν ξερω αν ξερω πολλα η λιγα αλλα και αυτο λιγη σημασια εχει προεχει να βαλουμε τα πραγματα στην θεση τους και τα περισσοτερα απο αυτα που γραφω τα γραφω αφου λιγο πριν εχω ανοιξει και συμβουλευτει καποιο βιβλιο και κατοπιν απλως τα παραθετω... οποτε δεν ειναι θεμα γνωσεων παντα Ετσι λοιπον παραθετω το εξης στοιχειο, το οποιο εγω πιστευω ειναι αξιο αναφορας γιατι ανερει πολλα απο αυτα που ξερουμε για τα Lab.caeruleus... Ειχαμε με τον Ναθαν εναν αρσενικο γυρω στα 12 εκ. με ολα αυτα τα χαρακτηριστικα που αναφερατε οτι ξεχωριζουν τους αρσενικους απο τις θηλυκες (και ''τον'' εχουμε ακομα μονο που εχει μεγαλωσει λιγο ακομα ) και οποιος ερχοταν και τον εβλεπε, παθενε την πλακα του Ε λοιπον αυτος ο τυπος μια Δευτερα πρωι ειχε το πιο μεγαλο μπουκωμα που εχω δει σε ψαρι του ειδους και σε εκεινη την γεννα μας εδωσε τον αριθμο ρεκορ των 42 μικρων Οπως καταλαβατε ο ''σιγουρος αρσενικος'' προεκυψε θηλυκια Αν καποιος αμφιβαλει για αυτα που λεω, ευχαριστως να ερθει να το δει και απο κοντα
__________________
Η υπερηφάνεια προηγείται της συντριβής και το υπεροπτικό πνεύμα της πτώσης.

Αγία Γραφή Παροιμίες 16:18
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01544 seconds with 10 queries