Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #38  
Παλιά 30-12-10, 20:42
Το avatar του χρήστη achisael
achisael Ο χρήστης achisael δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 27-11-2009
Περιοχή: Λάρισα city για παντα ΑΕΛάρα
Μηνύματα: 1.679
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bokostas Εμφάνιση μηνυμάτων

Θα ρωτήσω μόνο τον Αχιλλέα, πώς σου φαίνεται εσένα, δεν σου μοιάζει σα να συμπεριλαμβάνει το sun sun και τα 2
installation sets που η eheim πουλάει χωριστά, σχεδόν στην τιμή του sun sun (γιατί άραγε, αφού δεν χρειάζονται)???
οντως το κινεζακι ειναι ''πληρες'' ...
κωστα ευχαριστω για τον κοπο σου...
οντως ναι ασχετα με τις πλαστικουρες που λεει εμενα δεν με απασχολει και ιδιαιτερα.. ''ενας κουβας ειναι που παει το νερο πανω κατω..με λαστιχακια..τωρα αν η γερμανικη εταιρια πουλαει τα λαστιχακια 10 ευρω.. και τα κινεζικα 1 δεν φταιει κανεις..δικαιωμα εχει ο καθενας να παρει οτι θελει...


εγω θα ρωτησω κατι αλλο τοτε γιατι η eheim τα πουλαει 35 ευρω αφου δεν χρειαζονται? μηπως τα αλλα δεν καλυπτουν απολυτα?
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τα κινεζικα εχουν καλα μπαστουνια να μου δωσουν την επιλογη να τα αγορασω ? ή πρεπει να παρω υποχρεωτικα αυτα και να μου μεινουν στο χερι?
μηπως εισαι λιγο υπερβολικος? να σου μεινουν στο χερι γιατι? επειδη ειναι κινεζικα? τι παραπανω εχουν τα γερμανικα δηλαδη? το ονομα..!!!
τοτε γιατι δεν τα βαζουν μαζι και σε ''υποχρεωνουν'' η μαλλον σε βαζουν στο τριπακι να τα παρεις?
αρα δινουν το σετ οχι ολοκληρωμενο για να παρεις και αλλα και αλλα και να κονομανε..
__________________
the best...!!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη achisael : 30-12-10 στις 20:42 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,16954 seconds with 11 queries