Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #33  
Παλιά 30-12-10, 19:21
Το avatar του χρήστη delta66
delta66 Ο χρήστης delta66 δεν είναι συνδεδεμένος
Professor
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 19.360
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bokostas Εμφάνιση μηνυμάτων
Χε χε, γι' αυτό έβαλα τις φωτό, καιρό είχαμε να το πιάσουμε αυτό το αγαπημένο μας θέμα Σπύρο,
δεν απαντώ ακόμη, περιμένω και τον Μιχάλη για να απαντήσω και στους 2.
Θα ρωτήσω μόνο τον Αχιλλέα, πώς σου φαίνεται εσένα, δεν σου μοιάζει σα να συμπεριλαμβάνει το sun sun και τα 2 installation sets που η eheim πουλάει χωριστά, σχεδόν στην τιμή του sun sun (γιατί άραγε, αφού δεν χρειάζονται)???
Θα απαντησω εγω που τα εχω δει τα φιλτρα και τα εχω πιασει στα χερια μου, γιατι στις φωτο ολα ειναι τελεια.
Η τιμες ειναι "οτι πληρωνει παιρνει" συν κατι παραπανω για το γερμανικο λογω μαρκας, προοδου, αξιοπιστιας και χρονων ερευνας στη τεχνολογια φιλτρων. (και για να συνεχισουν να την κανουν)
Τα εξτρα Installation set ειναι για οσους θελουν το κατι παραπανω ακομα απο πολυτελεια και εχουν να το πληρωσουν.
Τα κινεζικα εχουν καλα μπαστουνια να μου δωσουν την επιλογη να τα αγορασω ? ή πρεπει να παρω υποχρεωτικα αυτα και να μου μεινουν στο χερι?
__________________
O delta66 δεν εχει καμια σχεση με επαγγελματα που αφορουν το ενυδρειο και δεν εξαρταται απο σπονσορες, επαγγελματιες και διαφημισεις.
Γραφει ελευθερα και ανεπηρεαστα την αποψη του και ευχαριστει το GAB που του δινει αυτη τη δυνατοτητα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01504 seconds with 11 queries