Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 21-12-10, 16:38
Το avatar του χρήστη Giannis_4
Giannis_4 Ο χρήστης Giannis_4 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 28-11-2010
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 223
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από White Diamond Εμφάνιση μηνυμάτων
Tαισε προσεκτικα αυτες τις ημερες. Τι τιμες ειχες στο παλαιο?
Τον τελευταιο καιρο δεν εκανα μετρησεις στο παλιο γιατι μου φαινοταν οτι ολα πηγαιναν ρολοι, ε και μετα απο ενα εξαμηνο εβδομαδιαιων μετρησεων το παρατησα μιας και δεν μου εδειχναν κατι ανησυχητικό.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Pritanis Εμφάνιση μηνυμάτων
το prime δεν το βαζουμε για αντιχλωριο στη συγκεκριμενη περιπτωση αλλα για να εξουδετερωσει την αμμωνια.......παντως ειναι κριμα για 20€ να ρισκαρεις δισκους!!!! Ειναι ξεκαθαρο οτι δεν εστρωσες σωστα το ενυδρειο οποτε οι συχνες αλλαγες νερου δεν ξερω πως θα σε βοηθησουν να φτιαξεις βιολογια.......
Εννοειτε οτι δεν κολαω στα 20 και στα 30.
Τωρα για το οτι δεν εστρωσα καλα το ενυδρειο μου,δεν ηξερα οτι χρειαζεται στωσημο απο την στιγμη που μεταφερα υλικα απο το παλιο μου ενυδρειο.


Τελος εχω να καταθεσω και κατι ακομα,χθες πριν τις μετρησεις πηγα και πηρα 10 ροδοστομα απο αυτα ειδα τα 7 να κινουντε (τα 3 τα εχασα απο τα ματια μου σχεδον μολις μπηκαν στο ενυδρειο)Απο τα 7 τα δυο ειδα οτι δεν πατουσαν καλα και τα εβγαλα και τα εβαλα με τον μονομαχο(τωρα μου φαινονται μια χαρα).
Τωρα που γυρησα απο την δουλεια βλεπω 2 να κολυμπανε και 3 νεκρα στην χτενα της υπερχειλησης.

Τα υπολοιπα δεν ξερω που πηγαν,ελπιζω τουλαχιστον να τα φαγανε τα δισκακια και να μην σαπιζουν μεσα στο νερο.

Αυτα τα δυσάρεστα...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01515 seconds with 11 queries