Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #113  
Παλιά 03-12-10, 22:53
Το avatar του χρήστη Crazy_Beaver
Crazy_Beaver Ο χρήστης Crazy_Beaver δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-07-2010
Περιοχή: Δάφνη
Μηνύματα: 747
Προεπιλογή

Αρχίστε να κλαίτε από τώρα!!!!!!!!


Πήγα να βάλω ενα μπουκάλι γάλατος(ξέρεται αυτά τα χάρτινα του ενός λίτρου!) στην ανακύκλωση πριν από 10 λεπτά στο μπαλκόνι που έχω μετατρέψει σε διάφορα πράγματα με το στήσιμο 2 ενυδρείον ταυτωχρονα.Μπροστά μου το κουτί του φίλτρου ένας κουβάς δίπλα και πιο δίπλα η σακούλα της ανακύκλωσης.Δεν άντεξα στον πειρασμό.νερό στον κουβά,κουβάς πάνω στο τραπέζι του μπαλκονού που έχει μετατραπεί σε πάγκος εργασίας, πρόχειρο στήσιμο το φίλτρο δλδ χωρίς να κόψω τους σωλήνες. κτλ. και έχουμε και λέμε φίλτρο στημένο με μόνο εναν από τους σφουγκαρουαλοβάμνακες που έρχονται μαζί του.Μανομετρικό γυρω στο 1.2 1.3 μετρα μπουκάλι γάλακτος στο χέρι και βουρ.Σε πόση ώρα θα το γεμίσει , θα έτρωγα τα νύχια αν έιχα ελεύθερο χέρι θα ετρωγα τα νύχια μου, και θα είχα και χρόνο μάλιστα αφού έκανε 10 δευτερόλεπτα να γεμίσει το κουτάκι .Απλή μέθοδος των τριών και σε τι μεταφράζεται το αποτέλεσμα 360 καθαρά λίτρα την ώρα!!!!!Το παράτησα και δουλεύει μέσα στον κουβά στο μπαλκόνι απ τα νεύρα μου!!


Παρατήρηση: η ροή δεν φαινόταν να έχει διαφορά από το άλλο που είναι γεμάτο και δουλεύει.Ροπάτο το εργαλείο αλλά τα άλογα μας βγήκανε μουλάρια!!!!!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01386 seconds with 10 queries