Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #34  
Παλιά 15-11-10, 22:34
margoman Ο χρήστης margoman δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 23-08-2010
Περιοχή: Λάρισα
Μηνύματα: 28
Προεπιλογή

Λοιπόν, πάμε για super post
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από maikl Εμφάνιση μηνυμάτων
Το εχεις σε ντουλαπι?
Συνηθως ειναι ο ηχος απο το πηνιο αυτος που ακουγετε ετσι οπως λες και αν ειναι και σε καποιο ντουλαπι κανει ηχειο και ακουγετε ακομη πιο εντονα...
Τσεκαρε μην ακουμπαει το φιλτρο σου στο επιπλο και συντονιζει επισης βαλε απο κατω να παταει σε καποιο ελαστικο-μονωτικο.
Αν ειναι αυτος ο ηχος που λες τοτε μαλλον θα πρεπει να μαθεις να ζεις μ'αυτον...

Το φίλτρο είναι στο ντουλάπι του Vision 450 (για να καταλάβεις το έπιπλο). Κάνει στάνταρ ηχείο και μάλλον συντονίζεται κιόλα. Θα δοκιμάσω αύριο και το ελαστικό να δω τι γίνεται.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από georgis4 Εμφάνιση μηνυμάτων
Το ενυδρειο ειναι μεσα σε υπνοδωματιο μηπως?
Αν ναι οσο αθορυβο και να ειναι θα το ακους...(ειδικα αν κανεις *ελαφρυ* υπνο )

Το ενυδρείο είναι στο καθιστικό μου. Ταυτόχρονα έχω ανοικτό pc και tv και ακόμα το ακούω να φανταστείς… δεν έχω ιδιαίτερα ελαφρύ ύπνο (σαν το μοσχάρι θα έλεγα) συν το γεγονός ότι παλιά είχα έναν κινέζο dolphin στο υπνοδωμάτιο και δεν καταλάβαινα Χριστό.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Roussaks Εμφάνιση μηνυμάτων
Λοιπον....
Παμε με τον κλασσικο τροπο επιλυσης ενος προβλημματος :
Δεδομενα : Κανει θορυβο ( περαν του φυσιολογιοκου ομως ; )

Πιθανες αιτιες :
1. Αερας Χ
2. Κακη τοποθετηση υλικων Χ
3. Στραβη τοποθετηση στην φτερωτη
4. Θορυβο επιπλου

και εχουμε και λεμε προσθετες πληροφοριες για διευκρινηση του θορυβου.

Το ββββββββ ειναι οπως κανει ο ψυκτης του νερου ενα ελαφρυ ββββββ, ειναι οπως κανει ο υπολογιστης ενα πιο εντονο βββββββββ ή οπως κανει ο ανεμιστηρας ΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒ ;;;;

Επισης πιασε περιπου στο μερος που ειναι η αντλια και δες αν οσο δουλευει εχει ζεσταθει υπερβολικα ....

Αγαπητέ Κρή φίλε μου


Ψαροκόκαλο έχω να κάνω από το πανεπιστήμιο και ειλικρινά δεν ξέρω αν θα με βοηθούσε γιατί είμαι ΕΝΤΕΛΩΣ άσχετος από μηχανολογικά – φυσικές – χημείες. Το βββββββββ είναι σαν κάτι παλιό ψύκτες που είχαμε στο στρατό. Η αντλία δεν έχει ζεσταθεί ντιπ. Τι στην ευχή είναι ρε γ@@@@ο….
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01710 seconds with 11 queries