Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 03-11-10, 01:09
Raven Ο χρήστης Raven δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 11-07-2007
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 5.423
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Savou Εμφάνιση μηνυμάτων
σιγουρα ολα αυτα που μου ειπες θα τα αποκτεισω διαβαζω αρκετους μηνες..Και <<παιζω>> με καποια φυτακια..και πυστευω οτι ηρθε η ωρα να ξεκινισω..αλλα σιγουρα μια καλη συζητηση θα ειναι πολυ καλο για εμενα γιατι σιγουρα θα ακουσω καποια πραγματα παραπανω με αυτα που εχω διαβασει..!!Αλλα εγω θα ελεγα να τα πιασουμε ενα ενα..πχ. Φωτησμος,Φυλτρο,Co2..!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Γιαννης Μ5 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι ακριβως θελεις να μαθεις,Για να καταλαβω και να σου πω την γνωμη μου.
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Savou Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν θελω να μαθω κατι συγκεκριμενο απλα θελω να συζητησουμε πχ. Για τν εξοπλησμο και ολα τα σχετικα για να πανε ολα καλα...
Savou γεια σου.
Βλεπω οτι εχεις ορεξη και μπραβο σου. Για να μπορεσουμε ομως να σε βοηθησουμε ολοι μας εδω μεσα θα πρεπει να επικεντρωνεις τις ερωτησεις σου σε μια απορια σου καθε φορα.
Αυτο που ζητας ειναι αδυνατον να γινει, δηλαδη να αναλυθουν τα παντα για τα φυτεμενα ενυδρεια σε ενα μονο θεμα σου. Ουτε 10 τομοι βιβλιων δεν ειναι αρκετοι για ολες τις πληροφοριες.

Θα σου προτεινω λοιπον να ξεκινησεις διαβαζοντας ολα τα θεματα στην κατηγορια φυτεμενων ενυδρειων , τα αρθρα και εκμεταλλευσου την δυνατοτητα "αναζητηση" θεματων. Διαβαζοντας θα βρεις ετοιμες πολλες απαντησεις στα θεματα που σε απασχολουν.
Αν κατι δεν σε καλυψει και σου δημιουργηθουν αποριες τοτε ρωτας συγκεκριμενα και σιγουρα θα παρεις απαντησεις.
Τα φυτεμενα θελουν κυριως υπομονη και μεθοδικοτητα..

Με ενα-ενα βημα καθε φορα θα λυσεις καλυτερα τα πρακτικα προβληματα και θα εμπλουτισεις και το γνωστικο σου πεδιο, ωστε να πανε ολα καλα με το ενυδρειο σου (στο ευχομαι ολοψυχα)
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01618 seconds with 11 queries