Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #54  
Παλιά 18-10-10, 00:36
Το avatar του χρήστη azores
azores Ο χρήστης azores δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 29-04-2005
Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Μηνύματα: 118
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kingrim Εμφάνιση μηνυμάτων
τωρα εσυ λες για ενα δυο μοντελα οπου εκει υπαρχει λογικα και ανοχη απο την εταιρια αν και ειναι λαθος του χρηστη εαν δεν βιδωσει σωστα την βιδα και χαλασουν τα πασα....
δηλ αν εσυ δεν πατας συμπλεκτη και αλλαζεις ταχυτητες θα σου αλλαξουν κιβωτιο τζαμπα


Τελος παντων δεν ειμαι με καμια εταιρια απλα λεω πως εχουν τα πραγματα και σαν τεχνικος εχω κανει τα στραβα ματια χιλιαδες φορες

Σχεδόν όλες οι αντλίες (μεγάλες και μικρές) της Tunze έχουν βίδες..
Παρεμπιπτόντως η Tunze αντικατέστησε μόνο σε εμένα περίπου (χωρίς υπερβολή) 50 νανό-αντλίες με πρόβλημα στο αξονάκι της που ήταν ανοξείδωτο και έσπαγε σε σημείο που δεν μπορούσε να αντικατασταθεί και πολλές φορές εκτός χρονικής εγγύησης. Μόνο στην Αμερική αντικατέστησε περίπου 500.000 αντλίες.
Πλέον είναι τιτανίου.

Άλλο το τι κάνουν οι εταιρείες και άλλο το τι "ακούγεται" ότι κάνουν οι μεσάζοντες (δλδ εμείς - και στην προκειμένη περίπτωση εγώ) στους πελάτες τους. Απλά καλό είναι να μην υπάρχει παραπληροφόρηση στο εν λόγω θέμα. Δημιουργούνται εντυπώσεις και δεν είναι σωστό. (ότι δλδ δεν θέλουμε να αντικαταστήσουμε κάποιο μηχάνημα, για να πάρεις καινούργιο)
__________________
web mail : azores78@gmail.com
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01507 seconds with 11 queries