Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #930  
Παλιά 29-09-10, 19:07
bokostas Ο χρήστης bokostas δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-05-2009
Περιοχή: Θεσσαλονίκη Καλαμαριά
Μηνύματα: 3.551
Προεπιλογή

Πολύ ωραία, οπότε την ερχόμενη Κυριακή 3/10 πίνουμε καφεδάκι στις 12:00 στο Sea to See, στην περιοχή του Ποσειδωνίου, αντί για το Benningans.

Είναι το πρώτο μαγαζί επί της οδού Μαρίας Κάλλας, στο Νο1, στο πρώτο φανάρι της οδού Μ. Κάλλας, γωνία με την οδό Κορομηλά.
Η οδός Μ. Κάλλας είναι η συνέχεια της παραλιακής, αν δεν στρίψετε αριστερά στην οδό Γ. Παπανδρέου (πρώην Ανθέων) και περνάει
μπροστά από την Γενική Κλινική, το Μέγαρο Μουσικής και το Ποσειδώνιο Αθλητικό κέντρο, ενώ ένα μικρό πάρκινγκ υπάρχει πριν το
SEA TO SEE κι ένα μεγαλύτερο μπροστά στο Μέγαρο Μουσικής, στα 150μ. Χάρτες υπάρχουν στα ποστς # 894 και 906.

Να υπενθυμίσω ότι φυτά ζήτησαν οι φίλοι μας από Λήμνο, από Βέροια κι από Βόλο, χλωμό το βλέπω να μπορέσουμε να τους ικανοποιήσουμε όλους.

Κι αφού έχουμε την υποστήριξη όλων των moderators (ο Κλεόβουλος θα "λαδωθεί" με σκουλήκια, ο Χαλβάς με φωτό της συνάντησης) είμαστε κομπλέ.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από chris129 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ζητω συγνωμη εαν εθιξα καποιον με τα λογια μου και ειμαι ετοιμος να δωσω εξηγησεις σε οποιον θελει.
Δεν χρειάζεται συγνώμη Χρηστάρα, κατανοητή η αγωνία σου για τον Σύλλογο κι εγώ λυπάμαι αν ακούστηκα θιγμένος, δεν τρέχει τίποτε, θα τα πούμε κι από κοντά.

Και νέοι, πιο αναλυτικοί χάρτες για τους φίλους που θα έρθουν από άλλες πόλεις:
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  map1.jpg
Εμφανίσεις:  178
Μέγεθος:  52,8 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  map2.jpg
Εμφανίσεις:  187
Μέγεθος:  80,5 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  map3.jpg
Εμφανίσεις:  173
Μέγεθος:  100,7 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  map4.jpg
Εμφανίσεις:  176
Μέγεθος:  53,5 KB  
 
Page generated in 0,01600 seconds with 11 queries