Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 28-11-03, 19:12
griffin_23 Ο χρήστης griffin_23 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 27-11-2003
Περιοχή: Κυψέλη
Μηνύματα: 101
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην griffin_23
Προεπιλογή

λοιπον παιδες ευχαριστω παρα μα παρα πολυ δεν περιμενα τετοια βοηθεια :P :P :P

το ενυδρειο μου αρεσει να εχει πολλα φυτα οποτε θα χρειαστω αρκετα αλλα θα πρεπει να μπουν αφου εχει στρωσει το νερο απο οτι εχω καταλαβει.θα βαλω τα ευκολα για αρχη.ψευτικα να μην βαλω καθολου λετε? να βαλω μονο αληθινα?

το μεγαλο ερωτημα:η παραγγελεια του ενυδρειου δωθηκε τεταρτη αρα max το ενυδρειο εχει 2 μερες στην καλητερη περιπτωση κολλημενο.εγω ημουν ετοιμος να το βαλω αυριο το απογευμα στο δωματιο μου με νερο και φαρμακα ωστε να φτιαχτει το νερο.η σιλικονη απο 'τι ξερω στεγνωνει αμεσως λετε να περιμενω η να κανω το πειραμα.κατω απο το ενυδρειο λεω να βαλω ενα λεπτο στρωμα απο φενιζολ οπως προτεινουν αρκετοι σε αλλα ποστ αλλα αυτο που πουλανε για πολυκατοικιες ειναι αρκετα χοντρο.κατι πιο λεπτο κανει?

χαλικι εχω απο τα παλια ενυδρεια παρα πολυ!!!σκοπευω αφου το πλυνω μεχρι αιδιας να το βρασω ωστε να σκοτωσω βλαβερες ουσιες που εχενε μπει τα 3 χρονια απραξιας του.το εχω παρι απο petshop ειναι ενυδρειου οχι απο νταμαρια

για φιλτρο εχετε να προτεινετε κατι συγκεκριμενο γιατι το ενυδρειο θα ειναι ακριβως διπλα στο κρεβατι μου οποτε ο θορυβος θα ειναι εκνευριστικος αν κανει πολυ φασαρια
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01417 seconds with 11 queries