Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 18-09-10, 01:53
Το avatar του χρήστη gemen
gemen Ο χρήστης gemen δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 30-01-2010
Περιοχή: Ν.Κιλκις
Μηνύματα: 400
Προεπιλογή

ειπα οτι ας αρχισω ετσι και μετα το μελλον θα δειξη.ισως και ο φοβος που ειπα παραπανω (βαρος απο της πετρες) δεν βαριεσαι.και τα ζωοτοκα καλα ειναι.κωστα δεχομαι προτασεις για το πως να ειναι το σκηνικο.αυτο που εχω παρη ειδη ειναι πολυ μεγαλη ριζα μακρος περιπου ενα μετρο στην μεση σηκωνεται κατι σαν γεφυρα απο κατω εχω ειδη 10 ανουμπιες στο αλλο το ενυδρειο που θα μεταφερθουν σε αυτο.και πολλη λιγα αλλα φυτα (κερατοφυλλο,eseria densa? kai ντοματια?)χρειαζομαι φυτα.απο δευτερα θα παω για ψαξιμο να δω.μ αρεσει πολυ το γρασιδι εαν δεν θελει πολλη δουλεια με διοξειδιο που δεν θα βαλω ακομη λογω οτι δεν το κατεχω ακομη αυτο.moss kai cuba μου ειπαν δεμενη πανω στο ξυλο βαλισνεριες που δεν εχω ακομη πισω στης εισοδους των φιλτρων eheim και αλλα.στην μεση?και εμπρος τι μπαινουν? μου αρεσε και μια ωραια κατασκευη (καταραχτης) θα προσπαθησω να την κανω.θα δειξη τρρομερα εαν το φτιαξω και εγω.αυτα εχω εως τωρα.περιμενω μερικα ακομη αλλα λογω απεργιας ειμαι αναμονη.το βλεπω αδειο και το λυπαμε.αιντε ανοιξτε τους δρομους να γουσταρω το ενυδρειο μου.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01491 seconds with 11 queries