Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #31  
Παλιά 09-09-10, 13:59
Το avatar του χρήστη Μίμης
Μίμης Ο χρήστης Μίμης δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-05-2009
Περιοχή: Μυτιλήνη(Λέσβος)
Μηνύματα: 787
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Μίμης
Smile

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από theodor72 Εμφάνιση μηνυμάτων
SAE σε 100λίτρα μικτά, μόνο προσωρινά. Είναι ψάρι που θέλει παρέα και ένα μικρό κοπαδάκι. Δύο είναι πολύ λίγα. Το πιο πιθανό, σε αυτά τα λίτρα, είναι το ένα να κυνηγάει το άλλο και έτσι ο αδύναμος δε θα αναπτυχθεί σωστά. Tο τελικό του μέγεθος φτάνει τα 15 εκατοστά... link1 link2

Επίσης αν βάλει SAE θα πρέπει να αποχαιρετήσει την moss του
Θοδωρη εχεις δικιο ειναι ψαρι που μεγαλωνει πολυ και θελει κοπαδι ,γι αυτο θα βαλω μαλλον 2 προσωρινα και μετα θα τα δωσω .
τωρα τη μοσσ θα μπορουσα να τη βγαλω και να την ξαναβαλω μετα.
ξαναρωταω γτ μαλλον δε το προσεξες: σου θυμιζει κατι το φυτο στο κεντρο?

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από panos1972 Εμφάνιση μηνυμάτων
Μπράβο ρε Μίμη !!!!
Αγνώριστο από το καλοκαίρι που το είδα!
Νομίζω πως με ψιλοδιορθώσεις στα σημεία, κατεβαίνεις με αξιώσεις στο διαγωνισμό....
χαχα Πανο να σε καλα.σ ευχαριστω..θα το παλεψω για να τα διορθωσω και να κατεβω και στο διαγωνισμο ειδες προοδος?
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από andreas213 Εμφάνιση μηνυμάτων
μιμη συγχαρητηρια.πανεμορφο.η cuba ειναι emersed;;;οσο για την μαυρη αλγη βαλε 2 σαε και θα πας καλα.και εγω ειχα το ιδιο προβλημα και την εξαφανισαν.
η cuba ναι ειναι emmersed και η προσωρινη λυση με τσ σαε μου ακουγεται καλη και μαλλον εκει θα καταληξω
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από lio2006 Εμφάνιση μηνυμάτων
Μπραβο πολυ ομορφο...δεν εχω εμπειρια...καταλαβαινω τις παρατηρησεις και το προβλημα με τις αλγες...αλλα σαν εικονα μου αρεσει με τις αλγες ετσι οπως το βλεπω...
σε ευχαριστω πολυ :P

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από beat89 Εμφάνιση μηνυμάτων
Πολυ ομορφο το ενυδρειο σου Μιμη.
Τα κορυ σου ειναι πανεμορφα.
ευχαριστω Δημητρη
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από babis100nx Εμφάνιση μηνυμάτων
παρα πολυ ωραιο φιλε να σε ρωτησω αυτο που ειναι κατω σαν γρασιδακι τι φυτο ειναι και πωσ πρεπει να το βαλω??επισης και το κοκκινοπο φυτο τι ειδουσ ειναι???αν θεσ στειλε μοθ pm να με ενημερωσεις ή οποιος αλλος γνωριζει!!!Και παλι μπραβο!!!
σε ευχαριστω..το φυτο κατω ειναι ''cuba'' και ειναι ενα απαιτητικο φυτο..θελει ικανοποιητικο φωτισμο και κυριως καλη λιπανση..το κοκκινοπο φυτο στο κεντρο ειναι ludjia repens.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Μίμης : 09-09-10 στις 13:59 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01679 seconds with 11 queries