Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 15-09-03, 13:41
Το avatar του χρήστη ahar
ahar Ο χρήστης ahar δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 24-04-2003
Περιοχή: Αθήνα Ν.Σμυρνη
Μηνύματα: 595
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από xyrichthys
Βεβαίως εάν ο administrator του forum ή ο moderator του topic θεωρούν αναγκαίο κάτι τέτοιο, μετά χαράς να το καταθέσω". -
Ειναι ίσως μια απο τις ελαχιστες απαιτήσεις - παρακλησεις του φορουμ να γράφει ο καθε νέος φιλος μας ΑΝ ΘΕΛΕΙ ένα συντομο επεξηγηματικο μυνηματακι του στυλ "το ονομα μου είναι Χ ασχολούμαι με τα ενυδρεία ΧΧ χρόνο και οι προτημίσεις μου είναι ΧΧΧ (εδω συμπληρώνεις "Δισκοι" εαν θες να μπεις στην μύτη των Αφρικανομανων ) "
Απλα για να ξέρουμε σε τι επιπεδο θα κυμανθουν οι απαντησεις μας. .
Π.χ. εγω χώρις να σε γνωρίζω (και χωρις παρεξηγηση πάντα) απο την εκφραση σου περι κυκλου νιτριτη (που πολυ σώστα είπες ότι δεν το έχεις δεί πουθενα μια και ακριβολογούσες!) αλλα επιδει κακώς κατα την γνώμη μου έχει επικρατήσει να αναφερώμαστε σε "κυκλο αμμωνιας" και "κυκλους νιτρικών και νιτρίτη" κάπου και οι πιο νεοι στο χομπι μας αυτον χρησιμοποιούν, θεώρησα ότι προφανως δεν έχεις διαασει καθόλου βιβλιογραφια πανω στο αντικείμενο και όπως καταλαβαίνεις σου απαντησα αναλόγως.
Θα ηθελα και πάλι να σου ζητήσω συγνώμη για την παρεξήγηση και να σε καλωσορισω για αλλη μια φορα στο φορουμ μας....

Τελικα τι ενυδρεια έχεις;;;;

Φιλικα
Αλέξανδρος
 
Page generated in 0,01363 seconds with 11 queries