Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 15-09-03, 09:17
Anonymous Ο χρήστης Anonymous δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 29-11-2002
Μηνύματα: 237
Προεπιλογή

Eυχαριστώ για την προτροπή περί βιβλιογραφίας, αλλά τυγχάνει να διαθέτω κάμποσα βιβλία και όπως ανέφερα ουδέποτε είδα εκεί μέσα τη λέξη "νιτρίτης" - αν και μετά την παρέμβαση του polleni αντιλαμβάνομαι πως πρόκειται για τα νιτρώδη ιόντα - αλλά ούτε και την έκφραση "κύκλος του νιτρίτη" που μάλλον αναφέρεται στο γενικότερο "κύκλο του αζώτου" (nitrification - denitrification process), όπου θα θεωρήσω πως γράφηκε από τον nhreas εκ παραδρομής.
Ακολούθως να πω ακόμη πως δεν ήρθα σε ένα δημόσιο forum για να μιλάω με κατ' ιδίαν private messages όπως αυτό που μου έστειλε ο συνάδελφος ακουαρίστας nhreas και γι' αυτό το δημοσιοποιώ ως έχει (copy + paste):
Παράθεση:
"για να μπορεσω να σε εξηγησω .δωσε μου περισσοτερες πληροφοριες για τις γνωσεις σου στα θαλασσινα και εαν και τι εχεις."
Και φυσικά θα απαντήσω δημόσια και σ' αυτό:
"Εάν έχεις διάθεση και δύνασαι να μου εξηγήσεις συνάδελφε nhreas, κάνε το εδώ, ώστε να μαθαίνουμε όλοι μαζί.
Επείσης, με όλο το σεβασμό, να αναφέρω πως δεν είδα πουθενά στις απαιτήσεις αυτού του forum να χρειάζεται το πλήρες βιογραφικό κάποιου μέλους για να λαμβάνει μέρος σ' αυτό το board, ούτε κάτι ανάλογο για να απαντά κανείς σε μία δύο απλές ερωτήσεις και η αλήθεια είναι πως μου κακοφάνηκε κάπως, αλλά πρώτη μέρα είναι και δεν θα το θεωρήσω επιλήψιμο ή εκ του πονηρού.
Βεβαίως εάν ο administrator του forum ή ο moderator του topic θεωρούν αναγκαίο κάτι τέτοιο, μετά χαράς να το καταθέσω". -
 
Page generated in 0,01476 seconds with 11 queries