Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #587  
Παλιά 27-06-10, 01:38
Andros Ο χρήστης Andros δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 07-04-2007
Περιοχή: Tseri, Nicosia
Μηνύματα: 1.228
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Andros
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από yiannossavva Εμφάνιση μηνυμάτων
Άντρο με το να βάζεις της φατσούλες δίπλα από κάθε σου πρόταση δεν σε απαλλάσσει από την ειρωνεία που σε διακατέχει. Ούτε μαζί σου θα ασχοληθώ πλέων.
Μην ξεχάσεις ώμος να αναφέρεις στα μέλη εδώ ότι μόνο για την αντλία θα δώσεις 850 ευρουλάκια παρακαλώ. Αν έχεις την καλοσύνη ανέφερε και τιμές για τον υπόλοιπο εξοπλισμό.

Χορκανέ μεν περιμένεις απάντηση σε τζίνον που ερώτησες. Τα τελευταία χρόνια ήρταν τα ΚΟΙ στην γη. Που τον τζιερόν που ανακαλήφτηκεν το botton aeration drain.

Στα χρόνια τα δικά σου μόνον χρυσόψαρα ισιεν!

Οχι 850....1700 και 5000 θα μπορουσα να δωσω γιατι ετσι μ'αρεσει
Το προβλημα σου πιο ειναι???? Τα λεφτα????
Με εχεις ακουσει καμια φορα να πω στον οποιονδηποτε να κανει αυτο που κανω εγω?????

Για να γινει μια σωστη λιμνη με κοι και να λειτουργουν ολα αψογα για την καλη υγεια των ψαριων.........ναι εχουμε πει καποια πραγματα για τον σωστο εξοπλισμο που πρεπει να μπει.

Ειπα σε κανενα να βαλει την αντλια που θα βαλω εγω????????
Ειπα σε κανενα να βαλει το φιλτρο που θα βαλω εγω?????????
Ειπα σε κανενα να βαλει την αεραντλια που εχω εγω?????????
Ειπα σε κανενα να βαλει την UV που εχω εγω????????

Αρα μην προσπαθεις να παρασυρεις με τις τιμες, ας πουμε εγω ρε αδερφε επειδη μπορει να θελω το καλυτερο θελω να ξοδεψω εχεις προβλημα εσυ με αυτο ή οποιοσδηποτε???????
Σιγουρα υπαρχουν και πιο φθηνα απο αυτα που θελω να βαλω εγω αλλα το βασικο ειναι οτι ειτε ακριβο ειναι ειτε φθηνο ο τροπος φιλτρανσης θα ειναι ο ιδιος........

Σε αντιθεση με σενα (αν ειναι δυνατον) που πρεπει να εισαι ο μοναδικος στον κοσμο που παροτρυνεις το δικο σου τροπο φιλτρανσης και σε νεους χωρις καν να σκεφτεσαι τις συνεπειες που θα μπορουσαν να εχουν στο μελλον........

Το αν θα ασχολεισαι μαζι μου ολιγον με ενδιαφερει, εμενα με ενδιαφερει καποια πραγματα εδω μεσα να λεγονται σωστα για να διαβαζουν οι νεοι, να υλοποιουν αυτα που διαβαζουν, να πετυγχαινουν σε ο,τι κανουν για να νιωθουμε και εμεις καλα με τον εαυτο μας.

Λοιπον ειναι η τελευταια φορα που ασχολουμε με δικα σου θεματα γιατι το παρακαναμε, βγαζουμε και καποιους χαρακτηρες που δεν μας αρμοζουν και επειδη θεωρω το GAB το σοβαροτερο ελληνικο φορουμ θα σεβαστω τον ανθρωπο/ανθρωπους που το διαχειριζονται και μενω ως εδω....

Απλα για να ξεκαθαρισουμε κατι και να τελειωνει αυτο το γραφω και γραφεις λοιπον:
Πες οτι εισαι mod σε αυτο το φορουμ και εγω σαν νεος θελω να φτιαξω μια λιμνη με κοι 10 000 λιτρα....
Και σε ρωτω:
Αγαπητε φιλε τι εξοπλισμο θα χρειαστει να χρησιμοποιησω για αυτα τα λιτρα, τι αντλιες και τι φιλτρα και με ποιο τροπο θα φιλτραρεται το νερο????
Παρακαλω θα ηθελα τις γνωσεις σας
Περιμενω απαντηση...οχι εγω, αλλα οι νεοι που θα ηθελαν να φτιαξουν μια λιμνη κοι.....
__________________
MY POND

ΕΝΑΣ ΑΝΟΗΤΟΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΟΥ...ΕΝΑΣ ΣΟΦΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ....
 
Page generated in 0,01706 seconds with 10 queries