Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 30-05-10, 23:21
Το avatar του χρήστη Maverick
Maverick Ο χρήστης Maverick δεν είναι συνδεδεμένος
Shaman
 
Εγγραφή: 28-11-2004
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 2.186
Προεπιλογή

Θα απαντήσω και εγώ κι ας μην το συνηθίζω σε θέματα εκτός της κατηγορίας μου, επειδή ο ippokampos τυγχάνει να είναι φίλος μου και χαίρομαι ιδιαίτερα που έγινε ενεργό μέλος του φόρουμ Πιστεύω οι απόψεις των παιδιών να σε κάλυψαν, απλά θα προσθέσω κι εγώ την άποψή μου..

Τα γκάπις καλύτερα να τα δώσεις μιας και δεν ταιριάζουν με το όλο εγχείρημα..
Δεν είχες ένα eheim 2213 στο ενυδρείο με τις κιχλίδες? Ή αυτό έχει παραμείνει σε εκείνο το ενυδρείο? Πιστεύω με ένα τέτοιο μαζί με το υπάρχον φίλτρο (ή ακόμα καλύτερα το 2215 αν είσαι πιο large με τα λεφτά) και με τη ρουτίνα που ακολουθείς μέχρι τώρα (30%/εβδομάδα) θα είσαι μιά χαρά..
Μου αρέσει η ιδέα των "τσεκουρόψαρων" αν μπορέσεις να τα βρεις (εδώ δεν τα βλέπω και τόσο συχνα στα πετ σοπ)...
Σχετικά με τα φυτά, έχω ελάχιστη πείρα οπότε δεν μπορώ να σου πω κάτι παραπάνω.. Πάντως αν δεις ότι δε σου βγαίνει με τα πολλά, μπορείς να πας σε μία λύση μόνο με βαλισνέριες και εχινόδορους (και όχι ανούμπιες όπως είχα γράψει εκ παραδρομής) που σε συνδυασμό με τα ξύλα σου (και μερικά ακόμα αν προσθέσεις) να δώσουν ένα πολύ ωραίο αποτέλεσμα βιοτοπικού ενυδρείου Αμαζονίου

Καλή συνέχεια φίλε, τα υπόλοιπα τε λεμε σε πμ
__________________
Γιάννης

Φυλλάδιο πληροφοριών/φροντίδας μονομάχου από το GAB - Προωθήστε το!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Maverick : 30-05-10 στις 23:38
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01460 seconds with 11 queries