Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #73  
Παλιά 29-05-10, 19:04
drbig Ο χρήστης drbig δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 12-11-2009
Περιοχή: ΣΑΛΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕ ΑΡΕΣΕΙ
Μηνύματα: 887
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από harris samos Εμφάνιση μηνυμάτων
παντος αυτο που ειπα το εννοω μπορω να φυγω

το ιδιο εγινε και τοτε με την αγγελια του πεδιου που του ειπα ποιο καλα που τα δινεις οταν ειδα ενα χρυσοψαρο με 2 σκαλαρια και αλλα που δε θυμαμαι

οι mod κανουν τη δουλεια τους γιαυτο τουσ εχουμε για να σβηνουν να συντονιζουν αμα δεν τουσ ειχαμε θα γινοτανε μπαχαλο και δικα μου ποστ σβηστηκαν δε βγηκα να πω γιατι καταλαβα γιατι

και στο κατω κατω δεν εγραψα τιποτα που να μην ειναι σωστο
οτι μερικοι κανουν τους μαστερ και λενε σε εναν αρχαριο μεσο πμ τη να κανει και μια χαρα ειναι τα λιτρα σου
και ποιανοντε αμα ο γιωργος η ο καθε γιωργος εχει δισκουσ σε 200 λιτρα ειναι αλλου παπα ευαγγελιο και αυτο πραγματικα με τσαντιζει

αφου τα ξερει καλυτερα γιατι δε μασ λεει τη συνταγη να μη δινουμε λευτα για να αγοραζουμε γιαλες εγω εχω 300 καθαρα να βαλω αλλους 6 μεσα ??? πειτε μου οχι μεσο πμ εδω δημοσια

και δε μπορω να καταλαβω αφου εγω ειμαι η αφορμη και η αιτια γιατι μπλεκετε τουσ mod ??????
Χάρη θα στο πω ευγενικά. Ξεκόλα δεν είσαι η αιτία. Δεν είπε κανένας να φύγεις (που να πας, εξω βρέχει!). Και κανενας δεν εμπλεξε τους μοντ (εκτος απο τον alex ομολογουμενως!) Να πω την αλήθεια μάλλον μόνοι τους μπλέχτηκαν! καλά κάνανε!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02047 seconds with 11 queries