Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #62  
Παλιά 29-05-10, 16:21
Σ.Τ.Ε.Φ.Α.Ν.Ο.Σ. Ο χρήστης Σ.Τ.Ε.Φ.Α.Ν.Ο.Σ. δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 03-12-2009
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 125
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από harris samos Εμφάνιση μηνυμάτων
εγω νομιζω οτι το διαβαζε και μη γραφεις ειναι λαθος και ξερετε γιατι γιατι και εγω ειχα απαντησει σε ενα θεμα παλιοτερα που δεν ημουν σιγουρος εκεινει τη στηγμη το φορουμ ειχε πανω απο 200 ατομα δεν ειχε απαντισει κανεις για ωρες ετσι απαντισα εγω και απαντισα λαθος αμεσος μπηκαν 2-3 και μου λενε τη του λες του παιδιου που ηταν αυτα τα ατομα πριν απαντισω ???? γιατι δεν απαντησαν και μπηκαν μονο και μονο να μου την πουν αφου το ηξεραν /??
εγω ομως εμαθα απο το λαθος μου και ειπα και ευχαριστω που εμαθα κατι

συμφωνο απολιτα με τον πανο το γιωργο και τον αλεξανδρο γιατι αμα κανουμε μια αναζητηση στα ποστ τον αρχαριον απο τα 2000 + μελοι απανταμε 10 αντε 15 οι αλλοι 1985 που ειναι ?
διαβαζουν και δε γραφουν η περιμενουν στησ αγγελιες σα τα ορνια μονο να βγει κατι καλο η για να πουλισουν μονο
συγνωμη για την εκφραση (ορνια ) αλλα αυτη η εικονα μου ηρθε στο μυαλο
βγενετε και φωναζετε γιατι καπιοι μιλουν αποτομα εγω το ξεκινισα αυτο και θελω να σας πω το εξης μπορει να τα χονω ναι το κανω αλλα οχι για να χωρισο κατι με καποιον αλλα αν μου διχνει οτι δε θελει να καταλαβει ετσι γραφω τι να κανω δεν εχω μαθει να χαιδευω αυτια οτι ειναι να πω θα το πω στα ισα ισως και χωρις να το σκεφτω ο γραπτοσ λογος ειναι πολυ παρεξηγησημος αμα ημασταν απο κοντα μπορει να τα ελεγα τα ιδια και χειροτερα και να μην πειραζε κανεναν γιατι απλα βλεπεις τον αλλον οτι ακομα και στην αγανακτηση του ακομα και μπινελικια να σου ριχνει να δεισ οτι θελει να σε βοιθησει

δεν θα ηταν ποιο ευκολο να κατσο στα αυγα μου και να κανω αυτο που κανουν πολλοι απλα να αγνοουν?

και κατι ακομα ασ βγει καποιος και να πει ξερεις κατι εκανα ενα ποστ και με εκραξες χωρις να μου απαντησεις και να με βοιθησεις

λιπον αφειστε τους mod στην ακρη και τα παλικαρια εχουν βοιθησει πολυ και οχι μονο με ποστ και απαντησεις οποιος καταλαβε καταλαβε
και ασ ερθουμε στο πραγματικο θεμα που λεγετε harris samos και τα χωνει τι κανουμε ?/?/ βγαλτε μια αποφαση και αν θελεται απλα δε θα ξανα γραψω η να αποχωρισω χωρις μπαν μονος μου ...
απλα στεναχωριεμαι που τρωω πολλεσ ωρεσ στο φορουμ και μερικοι απο σας αντι να πουνε ενα μπραβο (απο μεσα τους οχι να το γραψουν) που βοιθαω με βαζετε στη μπουκα συνεχεια .
δε πηραζει καλη καρδια .....
Χαρη εισαι καλο παιδι και εχουμε μιλησει πολλες φορες στο τηλ οντως ο γραπτος λογος ειναι πολλες φορες παρεξηγησημος αλλα επειδη σε ξερω εισαι ντομπρο παλικαρη και χρυση καρδια για αυτο να γραφεις, αλλα σε πιο ηπιο τονο γιατι οπως καταλαβαινεις και ο ιδιος καμια φορα σε παρεξηγουν αν μιλουσαν μαζι σου απο το τηλ θα καταλαβαιναν οτι εισαι καλοπροαιρετος.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01668 seconds with 11 queries