Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #85  
Παλιά 27-05-10, 00:58
Το avatar του χρήστη crazyio
crazyio Ο χρήστης crazyio δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Περιοχή: Χαλκίδα
Μηνύματα: 1.955
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην crazyio
Προεπιλογή τα ίδια Παντελάκι μου ...τα ίδια Παντελή μου...

Άν ονειρεύεσαι μηχανάκι και πριν καν βγάλεις δίπλωμα πάρεις R1 ένα είναι το σίγουρο .... ΘΑ ΣΚΟΤΩΘΕΙΣ ...

εγώ τώρα λοιπόν σου λέω καλή συνέχεια ...
αλλά λέω και το άλλο ....
άν ... λέω άν δω κάποιο ποστ σου στις ασθένειες ακόμα και αν ξέρω να σου απαντήσω προσωπικά θα σε αγνοείσω επιδεικτικά ... όπως επιδεικτικά αγνοείς και εσύ τόσα άτομα εδώ με εμπειρία χρόνων (και όχι μόνο εδώ).

αφού λοιπόν τα ξέρεις όλα (αλλά για όλα επίσης ρωτάς, αλλά δεν ακούς) προσωπικά σου εύχομαι καλή επιτυχία, καλό στρώσιμο, καλό μεγάλωμα στους δίσκους σου, και εύχομαι ολόψυχα να τους κάνεις πιατέλες και να μας βάλεις τα γυαλιά .... (αλλά με ψάρια που θα έχεις μεγαλώσει εσύ και όχι να τα πάρεις έτοιμα 18ποντα και να τα ρίξεις μέσα).

Υ.Γ επίσης σε προκαλώ να ονομάσεις και τους "πολύ εμπειρότερους δισκάδες" που αναφέρεις μερικά ποστ πιο πάνω, ώστε να γράψουν και εκείνοι την γνώμη τους και να δώσουν τα φώτα τους στο θέμα, γιατί 4 σελίδες thread δεν είδα κάποιον να υποστηρίζει τις απόψεις σου ...
( την απάντηση "δεν μπαίνουν σε φόρα" την απορρίπτω και δεν την δέχομαι εξ αρχής )


Φιλικά,
Ιωσάς
__________________

Ιωσάς
Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

I guess Ill always be a soldier of fortune....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01453 seconds with 10 queries