Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #37  
Παλιά 25-05-10, 02:47
giannisaek Ο χρήστης giannisaek δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 15-10-2009
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 834
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bokostas Εμφάνιση μηνυμάτων
Υπέροχη η φωτό Γιάννη.

Για να μη γεμίσεις μωρά κι αυξηθεί υπερβολικά η ιχθυοφόρτιση, υπάρχουν 2 λύσεις:

1. Σου δίνω 2-3 τεράστιους ξιφοφόρους που θα αναλάβουν το population control, τρώγοντας ότι μωρό κυκλοφορεί.
(το μόνο πρόβλημα είναι ότι θα ...περιποιηθούν και τα πλάτυ σου και θα γεμίσεις υβρίδια), ή...

2. Αραιώνεις τα φυτά σου (τη διεύθυνσή μου την θυμάσαι?) για να μη βρίσκουν κρυψώνες τα μωρά.
1. Δεν θέλω κανιβαλισμούς στο ενυδρείο μου φίλε. ευχαριστώ για την προσφορά σου « ξιφοφόροι » δεν θα πάρω.

2. Τα περισσότερα φυτά τα πήρα από σένα και από μικρό οι γονείς μου, μου μαθανε οτι τα δωρα δεν επιστρέφονται « αστειευομαι» Στο μυαλό μου υπάρχει ένα φυτό, και κάποια στιγμή θα σου δώσω.

Όσο για τα μωρά υπάρχει όντως πρόβλημα, κάποια στιγμή θα αρχίζω να μοιράζω, θα το κάνω επάγγελμα γιατί γεννοβολάνε συνέχεια, χωρίς ταμειακή και αποδείξεις φυσικά (δωρεάν). Προς το παρόν είναι μπεμπέ.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από douran_p Εμφάνιση μηνυμάτων
τελικα ποιος τα πηρε τα κορυ?????

να ρωτησω κατι...... σε τι θερμοκρασια τα ειχες.......???? γιατι εχω και εγω τα ιδια και αρχισε να ανεβαινει η 8ερμοκρασια και ειναι σαν μαστουρωμενα...... και φοβαμαι οτι θα εχω προβλημα το καλοκαιρι....... αν και ειναι μες τα σχεδια να βαλω αιρ κοντισιον αποκλειστικα με αφορμη το ενυδρειο γιατι περυσι εφτανε μεχρι τουσ 29 αλλα δεν ειχα πελεατους
1. Τα κόρυ τα πήρε ένας φίλος μου.
2. Σε 25°
3. Το πρόβλημα της θερμοκρασίας θα το λύσεις εάν βάλεις ανεμιστηράκια.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη giannisaek : 25-05-10 στις 02:47 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02185 seconds with 11 queries