Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 25-05-10, 00:19
Το avatar του χρήστη gemen
gemen Ο χρήστης gemen δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 30-01-2010
Περιοχή: Ν.Κιλκις
Μηνύματα: 400
Προεπιλογή

το πιο σημαντικο ειναι να βγαζεις τον θερμοστατη απο την πριζα.... γιατι αν δουλεψει εξω απο το νερο θα σπασει..........


και γιατι δεν περνης εναν εξωτερικο γυρω στα 40 ευρω σκυλι το νερο το ζεστενη πολλη γληγορα,δεν καιγετε κανενα ψαρι απο το τζαμι του εσωτερικου,σταματαει οποτε δεν περναει νερο απο μεσα του,η εαν εχεις εξωτερικο φιλτρο και κλεινης το βανακι ειναι το ιδιο,και το συμαντικοτερο δεν εχεις φοβο οσο κιαν κατεβαση η σταθμη του νερου στην αλαγη σου η να ξεχασεις την μπριζα και οπως ειπες να εχεις αλλα κολπα μετα.και το ενυδρειο εχει απο την μια ακρη εως την αλλη ιδια θερμοκρασια ενω στον εσωτερικο παιζη αυτο.ειδικα τον χειμωνα.εγω τον πηρα στην αρχη για δοκιμη το πρωτο ενυδρειο μου και εχω τωρα σε ολα τα ενυδρεια μου hydor 200 (ο 300 κανει για μεγαλυτερους σωληνες)ο 200 για τους συμβατικους που εχουμε οι περισσοτεροι 12.και βεβαια αυτος που ηταν εσωτερικος μπαινη σε κουβα για αλαγη νερου ειδικα τον χειμωνα οπως λενε και εδω τα παιδια.για σκεψου το σαν ιδεα εαν σε συμφερη!!!!Α!!!και καρδιζεις και χωρο στο ενυδρειο,και δεν φαινετε ασχημα ενας σωληνας οπως τωρα και καλωδια εξτρα και αλατα που θελει συνεχεια καθαρισμα ο εσωτερικος.
για 40 ευρω?????
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01595 seconds with 10 queries