Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 19-05-10, 20:22
Το avatar του χρήστη cherry
cherry Ο χρήστης cherry δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 22-07-2009
Περιοχή: Λαρισα
Μηνύματα: 91
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από achisael Εμφάνιση μηνυμάτων
τι προτεινετε να βαλω? ρωταω γιατι το ενυδρειο δεν ειναι 13-15 λιτρα αλλα 75 λιτρα... και για εναν μονομαχο ειναι...αδειο...
ο μονομαχος θα μεινει οτι και να γινει γιατι τον ''ερωτευτηκα'' ειναι πανεμορφος... ειδικα οταν ανοιγει τα πτερυγια....
και τον συμπαθησα απο την στιγμη που τον πηρα γιατι οταν ανοιγει τερμα τα πτερυγια ειχε δυο κυκλακια κομμενα , σαν δυο τρυπουλες στα μεγαλα κοκκινα πτερυγια του...αλλα φαινονται μονο οταν τα ανοιγει τερμα....
Εγω παντως καποια στιγμη που εβαλα μονομαχο με γκαπυ σε 80 λιτρα το μετανιωσα..Ολη μερα τα παρατηρουσα και ολα φαινοταν μια χαρα και το επομενο πρωι που ξυπνησα ο μονομαχος δεν ειχε ουτε τη μιση του ουρα!! Επειδη εχω κι εγω κολλημα με τους μονομαχους, και σκεφτομουν ακριβως αυτο που λες, οτι 80 λιτρα ενυδρειο με ενα ψαρακι θα φαινεται αδειο, ηθελα να παρω ενα μικροτερο 30-40 λιτρα και να τον εχω εκει. Λογω οικονομικης κρισης ομως, ειπα να το καθυστερησω και ετσι τον κρατησα στο 80λιτρο. Μαζι με μερικα σαλιγκαρακια λαθρεπιβατες που μου ηρθαν μαλλον πακετο με κατι φυτα και ξυλα, σε πληροφορω πως τελικως καθομαι και τον χαζευω μονο του σε τοσα λιτρα και δε μου φαινεται καθολου αδειο!!! Μια χαρα βασιλιας ειναι!!!
__________________
Μη στεναχωριεσαι για πραγματα που διορθωνονται και για πραγματα που ΔΕΝ διορθωνονται...!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01428 seconds with 10 queries