Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 05-05-03, 12:51
Το avatar του χρήστη ahar
ahar Ο χρήστης ahar δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 24-04-2003
Περιοχή: Αθήνα Ν.Σμυρνη
Μηνύματα: 595
Προεπιλογή

χεχεχε
και τις στολές εχω δει
και εσενα επίσης....

Εμενα θα με δείς σε δύο καταστάσεις.....
Ή να είμαι εξω και να έχω απλωμενα τα καλαμια μου και να συζητάω με τον παπου που ξερογλύφει τον φαραω στο στύλ : "Ελα αφου ξερουμε και οι δύο ότι το θες... Το ζητάει ο οργανισμος σου. φαε το γ#$%#$ο κολοσκούληκο να φάω και εγω το μεσημέρι.... "

Ή θα έχω πεσει μεσα με το μαρες και θα καθομαι πανω απο τα βράχια στα δεξια του κολπου κάτω απο την βίλα και αντι να κτυπήσω το ζευγάρι τα πετρομπαρμπουνα, θα καθομαι καιθα τα παρατηρω στο φυσικο τους περιβαλλον (αληθεια εκεινο το σημειο ειδικα όταν ανθιζουν και οι μακροάλγες και ειναι γύρω στις 9 το πρωϊ και το φώς πεφτει υπογωνία, δεν σου φέρνει σαν ένα τεράστιο ενυδρείο;;;; ) πως κορτάρουν μεταξύ τους και πως διώχνουν τα μουρμουρακια απο την περιοχή τους....Και μετα θα βάρεσω το περιεργο λαβράκι που θα τύχει να περνάει απο εκει και θα περάσει για εποπτευση....(Πρεπει να φάμε και το μεσημερι )

τελικα μαλλον θα φτιάξω συστηματακι με ανεμηστηρες και αρκουδισιον για να κρατησω την θερμοκρασια χαμηλα στο δώμα (γιατι είναι σίγουρο ότι 18-20 βαθμους δεν θα πετυχω ουτε για ζήτω.. μαλλον 25-26 είναι το ποιο πιθανο).

η αλατότητα είναι μετα και με την προσθήκη γύρω στο 1.0275 - 1.028 και υπολογιζω με την εξατμηση να ανεβει στα κανονικα του επιπεδα

Περισσοτερα το ph με ανυσηχει μια και ήταν χαμηλο (σκεφτηκα μεχρι και κανα γκαπακι να ριξω μεσα ) στο 8 και το ετοιμο νερο μου ήταν 8.4. και αναγκαστικα για να αποφυφω και την επιπλεον κοπωση των οργανισμών μεσα σε 3 ωρες ανεβηκε στο 8.2

Μιλαμε δηλαδη για σοβαρο σοκ.

Το ενυδρειακι τώρα είναι μικρο όποτε σκιμερακι δεν το συζητάω καν (που θα μπει;;;; όποτε ανυσηχω και για την πιθανη εεεε σίγουρη αμμωνια . Το χω πήξει στον ανθρακα βέβαια.....και η κινηση του νερου μεσα απο το φιλτρο είναι αρκετα αργη ώστε να τον εκμεταλευομαι πλήρως....
Ειδομεν......

Τελικα τα κτένια πως λέγονται;

Αλέξανδρος
----------------------------------------------------------
ΑΑΑρρργγγκκκκ!!!!!!
Ενας πρασινος κουβααααςςςςς!!!!!!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01579 seconds with 11 queries