Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #38  
Παλιά 24-04-10, 13:12
Το avatar του χρήστη AQUA PURA
AQUA PURA Ο χρήστης AQUA PURA δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 28-02-2007
Περιοχή: Αθήνα, Ν.Ιωνία
Μηνύματα: 692
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Raven Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα ερχεται να λουζεται κατω απο τον καταρρακτη

Σου το ειπα και απο κοντα... εχει γινει κουκλι. Σκεψου το ενδεχομενο να γεμισεις τα κλαδια κατα τα 3/4 με plagiomnium και moss
To Αδιαντο παει καλα , τι μου ελεγες οτι δεν παει... βλεπω πολλα νεα φυλλαρακια.
Αυτο που μου χτυπησε αμεσως θετικα στο ματι ειναι οι φτερες Συντομα θα σου φερω και την Pteris cretica που ειναι must για καθε Viv.
Αλεξ σε ευχαριστώ πολύ… ήδη έχω βάλει κάποια mossστα κλαδάκια στην αριστερή μεριά για να δώ πως θα πάνε.. μέχρι στιγμής είναι ok… από το αδίαντο κλάδεψα κάποια κλαδάκια τα οποία είχαν χαλάσει και εμφανίστηκαν τα νέα που φαίνονται στην Φώτο …σε ευχαριστώ για την Pteris cretica… έλα εσύ με το καλό και θα την έχω κόσμημα μέσα στο viv.


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από oko Εμφάνιση μηνυμάτων
Παλι καλα που ξερουμε και τα ορια μας δεν φτανει που κολλήσαμε το μικροβιο της γαριδας τωρα κι αυτο παραπάει. Χιλια μπραβο Αντωνη εχεις ξεπερασει τα ορια του απλου χομπίστα.
για αυτό είναι το χόμπι φίλε μου Γιώργο για να αναδεικνύουμε καινούριες ιδέες και τρόπους...εντός ορίων πάντα... σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια..



Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από frits Εμφάνιση μηνυμάτων
Παρα πολύ όμορφο! Το μόνο που λείπει είναι 1-2 βατραχάκια να γυρνάνε εκεί μέσα
Λίγα τα λίτρα για βατραχάκια…δυστυχώς αλλά έχω τα μυγάκια μου (SSS Grade Mosura ) και μία μικρή σαρανταποδαρούσα…την οποία δεν μπορώ να πιάσω με τιποτα…


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από lucy Εμφάνιση μηνυμάτων
Άντε τώρα ... όλοι το "ρίξατε" στα vivarium!!!
Θα με κάνετε να αδειάσω το ενυδρείο μου!
Πάρα πολύ όμορφο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Το κάτι άλλο!!!
Σε ευχαριστώ πολύ Lucy νομίζω μυρίζομαι vivarium εεεε?
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Τσιόνογλου Σταύρος Εμφάνιση μηνυμάτων
Μου αρέσει πολύ πάρα πολύ που άρχισα να ζηλεύω .
Φτου φτου να μην το ματιάξω.
Φίλε μου Σταύρο θέλω να το δώ αυτό…κρίνοντας από τις υπέροχες δημιουργίες σου.. και σε αυτό τον τομέα θα καταπλήξεις σίγουρα…(ζήλεψε λίγο παραπάνωωωωω...)
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη AQUA PURA : 24-04-10 στις 13:12 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01807 seconds with 10 queries