Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #24  
Παλιά 09-04-10, 23:36
Το avatar του χρήστη gemen
gemen Ο χρήστης gemen δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 30-01-2010
Περιοχή: Ν.Κιλκις
Μηνύματα: 400
Προεπιλογή

pano ποσες μερες κανει εαν πουμε οτι πρωι πρωι εσυ τις βαζεις στο κουριερ?εγω ειμαι απο ν.κιλκις.λες να ερθουν ιδια μερα?σκεφτομαι απο δευτερα μιας και το σαββατοκυριακο θα εχω συνεχεια δουλεια(μονταζ)και δεν θα προλαβω.εαν σε παρω απο βδομαδα (δευτερα) ολα καλα?θα ερθουν λες ιδια μερα?και θελω να μου πεις εσυ αφου ξερεις τα παντα απο αυτες πως
1:κανω προσαρμογη (τροπος χωρις να κανω ζημια )
2:τι τρωνε , τι μπορω να δωσω?μαρκα(συσκευασιας)εταιριας η και απο ετοιμες εμποριου τροφες αλλα και εαν κατι απο μενα που μπορω να κανω.
3:θελουν κατι ιδιαιτερο?κατι που θα πρεπει να προσεχω και σε αυτες?
4:θα σου κανω παραγελια οσες εσυ πιστεβεις οτι ζουνε ανετα με τα υπολοιπα ψαρια που εχω μεσα και στο χωρο του ενυδρειου.οκ?

προσθετες πληροφοριες - λεπτομερειες:
να αναφερω οτι εχω ενυδρειο cayman 80 με 2 τ5 λαμπες 22w η καθε μια η μια ειναι σαν ροζ? η αλλη η ασπρη του ενυδρειου ειναι οπως το αγορασα εχω 26 βαθμους θερμοκρασια με ψαρια μεσα εω2 4 μηνων εως τωρα guppy - platy - ξιφοφορακια - 3 σαλιγκαρακια (πιστια)απο τα φυτα ειχα ανοιξη και θεμα και ενοειτε οτι τα κρατησα στο ενυδρειο και συνθικες νερου αμωνια μηδεν - NO2=0 NO3 = παει για μηδεν αρχισα να βαζω φυτα και PH=8 - GH=15 KH=12 αυτα με μετρισεις tetra test μπουκαλακια.πληρω τους ορους των συγκεκριμενων γαριδων ετσι.και βυθο στρωμενο πανω απο 6 μηνες με 1-3mm χαλαζια prolit απο την provet.εξωτερικο φιλτρο eheim 2236 tem:2 και αεραντλια λιγο να βγαζη αερα μεσα στο ενυδρειο.πιστεβω να μην ξεχασα κατι και κανω κατι λαθος.για πεσμου?
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01526 seconds with 11 queries