Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #21  
Παλιά 10-02-03, 00:39
stefanos.f Ο χρήστης stefanos.f δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-12-2002
Περιοχή: Κορυδαλλος
Μηνύματα: 507
Προεπιλογή

Φιλε μου FfF οσον αφορα τις Αφρικανικες Κιχλιδες μπορεις να με ρωτησεις οποτε και οτι θες... αρκει να ξερω τις απαντησεις Α και χαιρομαι που επιμενεις για αυτα τα ψαρια Θα χρειαστει να ριξεις βεβαια αρκετο διαβασμα για να μαθεις καποιες απο τις βασικες τους απαιτησεις αλλα ελπιζω αυτο να μην σου ανακοψει τον ενθουσιασμο! Προτιμησε την αμμο σαν υποστρωμα, χρησιμοποιησε αρκετες πετρες φτιαχνοντας σπηλιες, και... στην περιπτωση των shell dwellers θα χρειαστεις και αρκετα αδεια κελυφη σαλιγκαριων! Διαβασε... διαβασε... διαβασε...... εγω διαβαζω για τις Αφρικανικες Κιχλιδες καθε μερα εδω και τεσσερα χρονια και ακομα εχω παρα πολλα να μαθω Για αρχη ριξε μια ματια σε αυτο το site www.tanganyikan-cichlids.co.uk και πηγαινε στα αρθρα (Articles) και ριξε μια ματια στα ειδη τις οικογενειας Lamprologus. Καποια επισης πολυ ενδιαφεροντα αρθρα σχετικα θα βρεις στα site www.cichlidae.com/tanks/t041.html και www.cichlidae.com/tanks/t029.html και www.cichlidae.com/tanks/t014.html και www.cichlidae.com/tanks/t016.html και μολις τελειωσεις με αυτα σου εχω κι αλλα! Αντε και καλο διαβασμα
__________________
Η υπερηφάνεια προηγείται της συντριβής και το υπεροπτικό πνεύμα της πτώσης.

Αγία Γραφή Παροιμίες 16:18
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01458 seconds with 10 queries