Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #20  
Παλιά 18-12-02, 14:14
Odoiporos Ο χρήστης Odoiporos δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 14-12-2002
Περιοχή: World
Μηνύματα: 78
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην Odoiporos Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Odoiporos Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Odoiporos
Προεπιλογή

Με βρίσκεις απόλυτα σύμφωνο σχετικά με το θέμα του να εμβαθύνουμε σε κάποια θέματα, το πρόβλημα έγκειται στο τρόπο προσέγγισης. Δεν είναι απαραίτητο, με βάση πάντα τα δικά μου δεδομένα, να θίγουμε είτε έμμεσα είτε άμεσα ανθρώπους για τις ελλείψεις τους σε γνώσεις. Μιλώντας για εμένα έχω να πω πως είμαι άνθρωπος της πράξης, δηλαδή όσα βιβλία, συγγράμματα και αλλά κείμενα και αν διαβάσω δεν μου είναι αρκετό. Τους κανόνες έμαθα να μην τους τηρώ. Απλά να τους διαβάζω και στη στην συνέχεια να τους κάνω πράξεις, αλλά προτιμώ να κάνω λάθος έστω και εσκεμμένα για να μπορώ στο μέλλον να αντεπεξέλθω στις τυχών ανάλογες περιστάσεις. Έμαθα να αμφισβητώ και το να διαβάσω δεν μου είναι αρκετό. Γιατί πιστεύω πως μόνο η πείρα και εμπειρία μπορεί να σου δώσει την κατάλληλη υποδομή και γνώση (αυτό το λέω και με βάση το επάγγελμά μου) Μη στεναχωριέσαι φίλε μου απλά επειδή είμαι ανήσυχο πνεύμα δεν έμαθα να δέχομαι τους κανόνες. Απλά να τους διαβάζω και να τους ξεπερνώ. Όλα μέλι γάλα. Αν έγινα λίγο κακός δεν ήταν στις προθέσεις μου. Δεν ήθελα να θίξω ή να πληγώσω κανένα. Και πάλι φίλοι
__________________
Stef
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01563 seconds with 10 queries