Θέμα: My Reef
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 01-12-09, 00:02
Το avatar του χρήστη mixalis_crete
mixalis_crete Ο χρήστης mixalis_crete δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 30-11-2009
Περιοχή: Ηρακλειο κρητης
Μηνύματα: 7
Smile My Reef

καλησπέρα αδέλφια!

μετά απο καιρό επανέρχομαι στο forum αυτή την φορά καθαρά ως "reefας" και αυτό θα με απασχολεί απο εδώ και στο εξής.
Κάποιοι φίλοι απο δώ θα με θυμούνται και με των 240 λίτρων Eheim με δίσκους που θα έχω ακόμα για ένα μήνα περίπου οπότε και θα το δώσω σε έναν φίλο.
Επειτα απο διάφορα ενυδρεία που κατά καιρους είχα(έφτασα μέχρι τα τέσσερα) με δίσκους, αγρια , φυτεμένα κλπ. πιστεύω πως ήρθε το πλήρωμα του χρόνου να σχοληθώ αποκλειστικά και μόνο με την θάλασσα.

Είπα λοιπόν να κρατήσω μόνο το τελευταίο ενυδρείο που πήρα και το οποίο είχα παρουσιάσει στην αρχή που μπήκα σε αυτό το forum και στα πολύ αρχικά του στάδια παρόλο αυτά θα σας το ξαναπαρουσιάσω μια και πλέον έχει πάρει την τελική του μορφή,η οποία είναι και τελείως διαφορετική απο αυτή που είχε στην αρχή το ενυδρείο, ειδικά όσον αφορά το χτίσιμο του βράχου το οποίο και για μένα ήταν το πιο βασικό μου δίλημα .

Anyway..μια και είναι ήδη περασμένη η ώρα θα σας κάνω μια πλήρης παρουσίαση αύριο όσον αφορά και τις τεχνικές προδιαγραφές του ενυδρείου, δεν θα σας κουράσω παραπάνω λοιπόν και τα λέμε αύριο και για αρκετό καιρό ακόμα μέσα απο αυτό το forum.
Καλό σας βρήκα φίλοι μου και στο επανιδείν.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01476 seconds with 11 queries