Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 23-11-09, 15:51
Το avatar του χρήστη theodarras
theodarras Ο χρήστης theodarras δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 23-09-2009
Περιοχή: Σαμος
Μηνύματα: 274
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην theodarras
Προεπιλογή

το διοξείδιο σε λίγες μέρες έρχεται! έχω την μπουκάλα και τα μανόμετρα αλλά δεν έχω τα υπόλοιπα.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από georgarask Εμφάνιση μηνυμάτων
Να τον παρεις και να τον βαλεις με τους κλοουν που θα βαλεις αγγελια να τα δωσεις ολα μαζι, μια και εξω

Τα 2 απο τα τρια (ενυδρεια) δεν εχουν φυτα ... ο κυβος ειναι χαμηλων απαιτησων τιποτα ιδιαιτερο σε φυτα! Τα βρισκεις ευκολα ...

Τι διαφορετικο θελεις?? Κανε μια λιστα!
τα βρίσκεις εύκολα στην Αθήνα αλλά εδώ ούτε τα βασικά!
harri τι θελουμε?
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από panos-alex/polis Εμφάνιση μηνυμάτων
πολυ καλο φιλε μου!!! μολις πληθυνουν και τα φυτα θα ειναι θεαματικο. πολυ καλη επιλογη της αμμου οπτικα.
αλλα μερικες αλλαγες θα σου προτεινα με βαση τα παραπανω που εχω σε παραθεση.
αναβε τις λαμπες περισσοτερο. εισαι στο 0.5 βατ/λιτρο. οποτε τις 6 ωρες καντες τουλαχιστον 8.
για τον πλεκο το ξερεις νομιζω πως συντομα δε θα νιωθει καλα σε τοσο λιγα λιτρα (λιγα για τον πλεκο εννοω)
ειτε μειωσε τα νεον και αυξησε τους ροδοστομους..ειτε αφαιρεσε τους ροδοστομους γιατι ειναι κριμα να ειναι μονο 3. στρεσσαρονται με επιπτωσεις στην υγεια τους και δε δειχνουν και ομορφα.
χωρις διοξειδιο με αυτες τις σκληροτητες ειναι δυσκολο να κρατας πεχα 6.5. με τι μετρας?? ειτε οι σκληροτητες σου ειναι πιο χαμηλες ειτε το πεχα σου πιο ανεβασμενο.
εφοσον εχεις ηδη ΑΟ θα σου προτεινα να αυξησεις το ποσοστο απο 25% σε 75%. τα ψαρια σου δεν αρεσκονται στις σκληροτητες που εχεις...και ειναι κριμα να μην εκμετταλευεσαι τη συσκευη εφοσον την εχεις αγορασει. κατεβασε τες πολυ περισσοτερο.
καλη συνεχεια!
Εάν είναι για καλό το 25% να το κάνω 75% αλλά γιατί τόση διαφορά ? απο 25% σε 75 %???
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από panos-alex/polis Εμφάνιση μηνυμάτων
πολυ καλο φιλε μου!!! μολις πληθυνουν και τα φυτα θα ειναι θεαματικο. πολυ καλη επιλογη της αμμου οπτικα.
αλλα μερικες αλλαγες θα σου προτεινα με βαση τα παραπανω που εχω σε παραθεση.
αναβε τις λαμπες περισσοτερο. εισαι στο 0.5 βατ/λιτρο. οποτε τις 6 ωρες καντες τουλαχιστον 8.
για τον πλεκο το ξερεις νομιζω πως συντομα δε θα νιωθει καλα σε τοσο λιγα λιτρα (λιγα για τον πλεκο εννοω)
ειτε μειωσε τα νεον και αυξησε τους ροδοστομους..ειτε αφαιρεσε τους ροδοστομους γιατι ειναι κριμα να ειναι μονο 3. στρεσσαρονται με επιπτωσεις στην υγεια τους και δε δειχνουν και ομορφα.
χωρις διοξειδιο με αυτες τις σκληροτητες ειναι δυσκολο να κρατας πεχα 6.5. με τι μετρας?? ειτε οι σκληροτητες σου ειναι πιο χαμηλες ειτε το πεχα σου πιο ανεβασμενο.
εφοσον εχεις ηδη ΑΟ θα σου προτεινα να αυξησεις το ποσοστο απο 25% σε 75%. τα ψαρια σου δεν αρεσκονται στις σκληροτητες που εχεις...και ειναι κριμα να μην εκμετταλευεσαι τη συσκευη εφοσον την εχεις αγορασει. κατεβασε τες πολυ περισσοτερο.
καλη συνεχεια!
Αν δεν μειώσω τα νέον και πάρω άλλους 5 ροδόστομους ?

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη theodarras : 23-11-09 στις 15:51 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01794 seconds with 10 queries