Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #283  
Παλιά 08-11-09, 23:18
yiannossavva Ο χρήστης yiannossavva δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 23-05-2007
Περιοχή: Λευκωσία-Κύπρος
Μηνύματα: 686
Προεπιλογή

@ georgarask

Ευχαριστώ πολύ

@ Ηλίας

Ναι όλο αυτό θα το κάνω πλακόστρωτο. Ψάρια δεν έχω ιδέα πόσα έχω μέσα ιδικά μετά της αναπαραγωγές!
Άντε κουράγιο και για την δικιά σου κατασκευή. Δώσε σημασία σε αυτά που σου έγραψα στο θέμα σου………θα με θυμηθείς!

@ mariatito

Η θέση δίπλα στον καταρράκτη είναι κλειστή για πάρτη σου!
Να δεις πόσα πιτσιρίκια έρχονται εδώ με της μαμάδες τους να δουν τα ψαράκια να τρελαθείς! Θα προσπαθήσω να το κάνω όσο ποιο φυσικό γίνετε.
(δεν ξέχασα το φυτό που μου πρότεινες για την γωνία της προέκτασης) θα το βάλω.
Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.
@ lucy

Το επόμενο σου ταξίδι έχει προορισμό την Κύπρο!
Να κοπιάσεις.

@ POURITANOS

Πού σωστή α παρατήρηση σου για το σκαλάκι. Όντος είναι λίγο πιο κάτω. Εδώ να πω ότι το μέτρημα για τις κλήσεις το έχω κάνει με ηλεκτρονικό φάδι (δεν ξέρω αν το λέτε έτσι και εσείς) Είμαι πολύ σχολαστικός σε αυτά.
Ααααα μην το ξεχάσω με προβληματίζει τη χρώμα να κάνω το πότισμα (αρμό) ανάμεσα στης πέτρες. Αν το κανό άσπρο προς μπεζ δεν θα έχει αντίθεση με την πέτρα και ίσως δεν θα φαίνετε ωραίο. Κάτι σε κεραμιδή, γρύζω, η καφέ το φαντάζαμε .Ποιά η γνώμη σας?

Το νερό που περνάει από την προέκταση είναι λύγο και δεν δημιουργούνται ρεύματα, και προπάντων δεν μου παρασέρνει το χώμα που έχω στα 2 πρώτα κομμάτια.

Ευχαριστώ για της παρατηρήσεις και τα καλά σου λόγια.
-------------------------



Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yiannossavva : 08-11-09 στις 23:18 Αιτία: Automerged Doublepost
 
Page generated in 0,01582 seconds with 10 queries