Θέμα: IAPLContest 2009
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #30  
Παλιά 06-11-09, 20:15
Raven Ο χρήστης Raven δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 11-07-2007
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 5.423
Προεπιλογή

Σημερα ειχα αλλη μια ευχαριστη εκπληξη απο την ADA.
Μου ηρθε νεος φακελος με συγχαρητηριο γραμμα και ακομα ενα επισημο βραβειο: νεο certificat ,επισημο αυτη τη φορα σε βαρυ χαρτι πολυτελειας με ασημενια γραμματα ,σφραγιδα, και την ιδιοχειρη υπογραφη του ιδιου του κ.Αμανο ,ως αναγωριση της επιτυχιας μου στον διαγωνισμο !!

Στο γραμμα λενε οτι στο party που εγινε στο Tokyo, η απουσια μου εγινε αισθητη ... (το ενυδρειο μου σχολιαστηκε στο video wall απο τον ιδιο τον κ.Αμανο) και οτι με περιμενουν του χρονου που ειναι και η επετειος των 10 χρονων του διαγωνισμου με ακομα καλυτερο ενυδρειο και σε καλυτερη θεση.
Αν τα καταφερω , και ειμαι καλα του χρονου θα προσπαθησω να ειμαι εκει. Πιστευω οτι ειναι μια εμπειρια που αξιζει για μενα και ακομα ενα ονειρο μου θα πραγματοποιηθει αν τα καταφερω.

Οσο για το Certificat, θα το κορνιζωσω για να θυμαμαι παντα ποσο περηφανος νοιωθω αυτη τη στιγμη και ως ατομο αλλα και ως Ελληνας aquascaper.
Μοναδικες στιγμες, μακαρι του χρονου να συμμετασχουν και καποιοι απο εσας και να παμε ολοι μαζι Τοκιο, με ασορτι μπλουζακια polo σαν ομαδα/χωρα, οπως εκαναν οι Πολωνοι που πηγαν ως αντιπροσωπεια !!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01403 seconds with 11 queries