Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #32  
Παλιά 09-10-09, 23:19
Το avatar του χρήστη persival
persival Ο χρήστης persival δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 23-08-2009
Περιοχή: Άγιος Νικόλαος - Ηράκλειο
Μηνύματα: 610
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην persival Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην persival Send a message via Skype™ to persival
Προεπιλογή

Το οτι χρειάζεται περισσότερες πέτρες, το καταλαβαίνω. Όμως, με τα δεδομένα οτι α)δεν μπορώ επι του παρόντος να αγοράσω πλάτη και β) οι πέτρες "δεν κάνει" να ακουμπάνε το τζάμι, τα περιθώρια στένεψαν αρκετά. Σκόπευα να φτάσω τις πέτρες μέχρι τέρμα πάνω, όμως με τις συγκεκριμένες πέτρες που βρήκα, ήταν αδύνατον... Έχω ήδη αρχίσει να ψάχνω τραγάνες, όμως μέχρι να βρω... Πήγα και σε μερικά μαγαζιά στο Ηράκλειο μήπως βρω κάτι καλύτερο αλλά δεν στάθηκα τυχερός.
Πάντως αν συνυπολογίσουμε οτι θα μπουν στην αρχή 4 και μετά απο περίπου ένα μήνα άλλα 4 ψαράκια, νομίζω οτι δεν έχω θέμα με τις κρυψώνες, υπάρχουν αρκετές και πράγματι δεν φαίνονται όλες στις φωτογραφίες. Μόλις ξεθαμπώσει το νερό θα προσπαθήσω να τις δείξω. Σίγουρα, μέχρι να φτάσουν το τελικό τους μέγεθος δεν θα έχουν κανένα πρόβλημα.
Πάντως, λόγω του οτι είμαι στην αρχή, δεν θα το αφήσω έτσι για πολύ καιρό, κάποια στιγμή στο άμεσο μέλλον θα το κάνω ακόμη καλύτερο και με ιδανικότερες συνθήκες για τους κατοίκους του. Κάθε αρχη και δύσκολη.
Για την εμπειρία μου (ανύπαρκτη), θέλω να πιστεύω οτι είμαι τουλάχιστον σε καλό δρόμο

Να είσαι καλά!
__________________
_
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01410 seconds with 11 queries