Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 24-09-09, 06:39
Το avatar του χρήστη george82
george82 Ο χρήστης george82 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 31-01-2009
Περιοχή: xania
Μηνύματα: 38
Προεπιλογή

καταφερα επιτελους να τελειωσω και το καπακι. Η δουλεια δεν ειναι επαγγελματικη αλλα ειναι ικανοποιητικη.Εν το μεταξυ μια απιστευτη ιστορια εξελιχθηκε τις προηγουμενες μερες. Ενας γειτονας μου ξεστησε το ενυδρειο του ( ενα 30αρι της tetra ) και με εψαχνε για 2 εβδομαδες για να μου το δωσει, γνωριζοντας οτι εγω φτιαχνω ενυδρειο και με την προοπτικη να το χρησιμοποιησω για γεννηστρα αργοτερα. Οταν λοιπον καταφερε ο ανθρωπος και με βρηκε εφερε το ενυδρειο στο σπιτι μου για να το στησουμε ξανα. Μεσα στο ενυδρειο, λοιπον, προς μεγαλη μας εκπληξη, εκτος απο φιλτρο θερμομετρο και τα σχετικα, ηταν και 2 γκαπυ κρυμμενα κατω απο ενα καστρακι για 2εβδομαδες σε ενα 1 ποντο νερο. Ηταν εμφανως εξασθενημενα αλλα μετα απο μερικες μερες πηραν παλι τα πανω τους και αποκτησαν παλι και το χρωμα τους. Απιστευτο?
Παραλληλα με αυτη την ιστορια μπηκαν και οι πρωτοι κατοικοι του ενυδρειου μου. 5 Labidochromis sp. “yellow” και αλλες 5 κιχλιδες που μου εφεραν δωρο αλλα αγνωστου ειδους (που θα μου πανε θα τις ανακαλυψω)
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01258 seconds with 10 queries