Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #54  
Παλιά 17-09-09, 01:59
Raven Ο χρήστης Raven δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 11-07-2007
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 5.423
Προεπιλογή

Βρε παιδια με συγκινησατε ...ευχαριστω πολυ για τις τοσες ευχες για καλη επιτυχια ,που ακουσα
Απ οτι βλεπω εσεις το θελετε περισσοτερο απο μενα να παει καλα το ενυδρειο. Εμενα παλι ειλικρινα δεν μου καιγεται καρφι τι θεση θα παρω

Αυτο που μετραει ειναι το ταξιδι και οχι ο προορισμος. Ο διαγωνισμος ο δικος μου ειναι αυτος με τον εαυτο μου. ειχα βαλει εναν στοχο...να φτασω στο σημειο να μπορω να διαγωνιστω στα ισια ολα αυτα τα ενυδρεια διαγωνισμων που εβλεπα πριν 2 χρονια οταν ξεκινουσα ,και τα θαυμαζα, πιστευοντας οτι ειναι ακατορθωτο για μενα. Ελιωσα στο διαβασμα , ακομα μαθαινω πραγματα και ολη αυτη η γνωση ειναι το 1ο βραβειο για μενα !
Αν ο επομενος στοχος μου ειναι να βρεθω στις πρωτες θεσεις της παγκοσμιας καταταξης θα το πετυχω σιγουρα γιατι ειμαι επιμονος , αλλα θελει κι αλλη εμπειρια που δεν την εχω ακομα. Επισης θελει μακροχρονια διαθεση για θυσιες και αφιερωση στον στοχο.

Αυτο που ευχομαι ειναι τα επομενα χρονια να εχω συνταξιδιωτες μερικους ακομα απο εσας γιατι αξιζει πραγματικα σαν εμπειρια και προβαλει και την χωρα μας στον χωρο της τεχνης τoυ aquascaping. Γιατι στην ουσια για τεχνη προκειται...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01523 seconds with 10 queries