Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #125  
Παλιά 07-09-09, 17:18
bokostas Ο χρήστης bokostas δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-05-2009
Περιοχή: Θεσσαλονίκη Καλαμαριά
Μηνύματα: 3.551
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από chemical mac Εμφάνιση μηνυμάτων
έτσι ε; το τσιγάρο σου έλειψε; οι ερινύες για αυτό που έκανες στο κακόμοιρο το ψαράκι μου που το μεγάλωνα 3 χρόνια και το σκότωσες σε 3 ώρες δεν σου είπαν τίποτα;
Να απολογηθώ λοιπόν Μάκη, γιατί πράγματι με βασανίζουν οι τύψεις . Ο μονομάχος (ο μπλε) ήταν σε ειδική μονομαχιέρα (αγορασμένη, οχι DIY)
με αυτόματη ταϊστρα, ανεμιστήρα με ελεγκτή θερμοκρασίας, φυτά και χαμηλή ροή από φίλτρο ενσωματωμένο στο πίσω μέρος, στο οποίο έμπαινε
το νερό από ένα άνοιγμα πάχους 3-4 χιλιοστών. Από εκεί κατάφερε και πέρασε στον χώρο του φίλτρου, ενώ έλειπα σε διακοπές κι όταν γύρισα
τον βρήκα στριμωγμένο ανάμεσα στα σφουγγάρια. Κρίμα κι άδικα πήγε το ψαράκι, ενω ήταν υγιέστατο και δεν θέλω ούτε να το σκέφτομαι το πόσο
υπέφερε μέχρι να ... . Ο κόκκινος πάντως είναι σε ενυδρείο 250 λίτρων φυτεμένο, με καλή παρέα και τα περνάει φίνα, το παίζει και νταής
και έχει γίνει τεράστιος, με απίστευτα χρώματα σε πτερύγια και ουρά. Του λείπουν βέβαια οι άλγες σου , αλλά νομίζω θα το αντέξει.
Πάντως το (μη) κάπνισμα είναι μεγάλο πρόβλημα, μη το γελάς καθόλου, εξίσου σοβαρό με τον μάπα κι ακριβό καφέ.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01687 seconds with 10 queries